minunea mea - bblusha de oct 2004

minunea mea - bblusha de oct 2004 | Autor: greierash78

Link direct la acest mesaj

Sunt asha de fericita shi asta din cauza bblushei mele Sara Ioana!E o mica dansatoare, m-a uimit azi cum statea in funduletz shi asculta muzica pe TVKlumea, asta oricum face in fiecare zi, dar azi a inceput sa danseze: shi-a ridicat manutzele shi se legana cand in fatza-spate, cand in lateral, m-a uimit shi mai mishca shi din degetzele!Ce inseamna sa dansezi cu ea toata ziua prin casa, pt ca asta faceam eu de cand s-a nascut!Asta a fost una, dar la un mom dat o intreb: unde e iepurashul(jucaria ei preferata)?Shtitzi ce a facut? A plecat frumos de-a bushilea pana in dormitor (acolo sta iepurashul pt ca doarme cu el)shi cand a ajuns la pat s-a ridicat shi l-a vazut in pat!Ce sa mai, m-a uimit shi ma uimeshte pe zi ce trece shi are doar 10 luni jumate!
A fi mamica este INCREDIBIL, NICI NU POT DESCRIE IN CUVINTE!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cius22 spune:

Sa-ti traiasca scumpetea mica de Sara! e o dulce si iti inteleg entuziasmul...si eu am un baietel dansator (are 1 an si 2 luni jumate)...si tot asa,nu ma satur sa ma uit la el!...intr-adevar,femeia se implineste prin devenirea de MAMA!Multi Sarei!




Nu fac nimic,da'mi ia toata ziua!

POZE

Simona,mami de BB Victor si printesa Roxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

pt fetitza desteapta si dansatoare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Asa este , Incredibil , nici eu nu pot descrie in cuvinte cat de fericita sunt ca sunt MAMICA.

felicitari pentru frumoasa dansatoare si multa sanatate.


Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A fost odata...Fat-Frumos din LACRIMAPoze NOI




Mergi la inceput