Ptr ce vii pe Dc?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Pt tot ce inseamna Dc,De la discutiile generale la zona artelor sau ZZ.Absolut totul!


iubirea mea
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Nu pot sa spun ca vin numai ptr. ceva anume. Daca la inceput intram doar pe 2 -3 forumuri, acum microbul s-a luat si ma bag peste tot. Cred ca este cel mai activ forum din cate stiu eu.Si sunt foarte trista cand nu merge...parca ceva imi lipseste. Daca asta nu s-o numi dependenta!!??? atunci care..

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Ptr. ce vii pe Dc?. Nu intru pe DC pentru ceva anume.Am descoperit forumul asta intamplator si uite ca de atunci nu pot sa nu-l deschid macar 1 data pe zi, sa vad ce s-a mai intamplat, ce se mai discuta si recunosc ca-mi bag nasul peste tot si parca am inceput sa-i cunosc pe toti cei de aici si...ce mai, aici sintem prieteni cu totii, eu cel putin asa simt.
Numai bine tuturor.

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Pentru ca va iubesc....iubesc si pe voi pe toti

Sabina vine acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

quote:
Originally posted by ANDREEABANICA

Pentru ca va iubesc....iubesc si pe voi pe toti

Sabina vine acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru




SUBSCRIU

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

am inceput sa intru cate 5 minute pe zi pe dc.... si nu in fiecare zi.... la cateva zile... acum stau ore in sir. pana la ore... inspre dimineata. de pilda acum este ora 2 si tot mai caut subiecte, ce-a scris ala, ce a mai aparut nou.....

si eu-ntrebam, oare de ce?

curios este faptul ca citesc, citesc... nu meaparat postez ceva. daca as sta sa scriu la tot ce citesc mi-ar aduce barbati-miu mancare in fata calculatorului.

felicitari fratilor pentru dc, voua, tuturor!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda74 spune:

Hai sa vaspun eu de ce stau pe acest site:ma ajuta enorm sa-l cresc pe Alex.Cred ca m-am inscris inainte sa-l aduc pe lume,si cum experienta mea in a creste copii era 0 ,mi-a fost de un real ajutor.Nu stiu cate dintre voi au crescut copii fara ajutorul unui parinte sau al cuiva care are experienta in domeniu,insa eu l-am crescut singura,cu ajutorul sotului,mai mult la munci decat acasa.Nu stiu cate dintre voi ati ramas singure noptile cu copil de 1 saptamana...pentru mine despre copii a fost si este un sfatuitor nemaipomenit,adica voi,mamicile care il frecventati si va dati cu parerea.Acum suntem mari,avem 1 an si 3 luni,iar despre copii ne sfatuieste in continuare cum sa crestem sanatosi,vigurosi si destepti.Multumim ca existi
claudia voicu,anda74

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Si pt mine e o bucatica virtuala de Romanie
Plus niste prietene la mamiciSi ma linistesc mult ca uite si face asa si asa,etc.
anda74-multe sunt in situatia ta,mai mult singure cu bb.Si eu.Iar sotul este si acum la munca de azi dim si e ora 20.10.




de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

eu nu sunt de mult contaminata de virusul DC,dar recunosc faptul ca m-a prins bine!!!cand ajung acasa,fac repede ce am de facut si dau fuga la calculator.deschid forumul si citesc tot ce e nou.nu intelegeam ce e cu pasiunea unora de a sta ore in sir la calc.,acum stiu cum e si nu ma mir.am gasit aici prieteni extraordinari,cum nu credeam ce exista!am discutat deschis despre anumite sub. care nu le puteam deschide fara ajutorul celor de aici!
pt. mine e extaordinar ca exista acest forum si voi sunteti grozavi,chiar!!!
va pup andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:



Hi, hi, vin pe Dc pentru ca aici sunt numai oameni cu sulet, ptr ca invat foarte multe, impartasesc din experientele mele si celorlalti, traiesc impreuna cu voi multe experiente atat de noi pentru mine.

Nana Motoc

Mergi la inceput