Locatii speciale - petreceri pentru copii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Fetele din Iasi!

Ia priviti www.freewebs.com/personalizate/ofertavara2006.htm" target="_blank">aici loc de distractie ptr puiuti (ieftin si f spatios), ptr serbat zilele de nastere...noi mergem la aceasta locatie ptr joaca in timpul saptamanii, copilu se simte grozav, ptr ca mami il lasa fara grija sa se joace/ude la piscinuta, sa se "balaceasca" in nisip, sa sara, sa faca tumbe si alte giumbuslucuri. Acolo o sa ne sarbatorim si ziua de nastere, ptr ca am auzit de petreceri faine ptr copiluti si mai mari si mai mici, cu teatru de papusi, cu concursuri...disco . Intrati pe site ptr mai multe detalii, ptr ca d-na de acolo face si alte o gramada de chestii faine ptr copilutii vostri.

aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

Buna, fetelor.
Am o fetitza care peste aproape 2 saptamini va implini 2 ani si as vrea sa-i serbez ziua la un club unde sa aiba tot felul de jucarii.
Am tot cautat pe net si pina acum am agsit numai variante scumpe.
Voi unde ati serbat ziua copiilor (in Bucuresti) ?
M-ar interesa numere de telefon si cit v-a costat pe voi.
Exista in Bucuresti vreun spatiu care poate fi inchiriat, iar mincarea s-o aduci de acasa?
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre intrucit am intrat in criza de timp.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

Buna,
Daca inca te intereseaza o locatie pentru petrecerea micutei, scrie te rog un PM si am sa iti dau cateva sugestii.
Numai bine!

quote:
Originally posted by Ela2001

Buna, fetelor.
Am o fetitza care peste aproape 2 saptamini va implini 2 ani si as vrea sa-i serbez ziua la un club unde sa aiba tot felul de jucarii.
Am tot cautat pe net si pina acum am agsit numai variante scumpe.
Voi unde ati serbat ziua copiilor (in Bucuresti) ?
M-ar interesa numere de telefon si cit v-a costat pe voi.
Exista in Bucuresti vreun spatiu care poate fi inchiriat, iar mincarea s-o aduci de acasa?
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre intrucit am intrat in criza de timp.

Ela2001 - bebitzei Diana Andreea (22.10.2004)


http://f2.pg.photos.yahoo.com/mirelai2001





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Reactualizez subiectul fiindca piticul meu face 1 anisor si vreau sa facem ceva dragut, undeva, nu acasa. Suntem si cativa adulti. Poate aveti idee de locatii care sa nu te jupoaie de bani si sa fie k.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Si eu caut ceva. Puiul meu a facut 5 ani si am de invitat o sumedenie ce copilasi (vre-o 20) cu varste de la 1 an la 7 ani. Speram sa-i fac ziua la Balonul de la Palatul copiilor, dar au saltat pretul (cu vre-o 2 milioane) asa ca zic pas. La Mc nu e spatiu pt atatia copii si oricum tine prea putin, doar 1 ora jumatate (doua serii nu vor sa inchirieze). Stiti vre-o locatie unde sa ichiriez doar spatiul, pe vre-o 3 ore, si sa aduc eu mancarea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns forgiarini spune:

Am si eu o intrebare: in Bucuresti la ce Biserica Ortodoxa se poate boteza un copil fara a fi dezbracat si inmuiat in caldarea cu apa? As vrea doar sa fie stropit, asa cum se procedeaza la romano-catolici. Eu doresc asa, deoarece mi-e groza de acea caldare si mi se pare mai importanta slujba de botez, nicidecum imbaierea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

pe 7 iunie baiatul meu face 5 ani si nu am loc unde sa-i organizez petrecerea, pentru ca nu avem decat 5 copilasi. Ma puteti ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

quote:
Originally posted by Melaroxy

pe 7 iunie baiatul meu face 5 ani si nu am loc unde sa-i organizez petrecerea, pentru ca nu avem decat 5 copilasi. Ma puteti ajuta?


Mela+Vladut Alexandru



La McDonald's! Acolo nu exista numar minim de copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Du-i pe pitici la un loc de joaca care le place, si ia o ora, doua ore pentru ei. Dupa aceea iesiti la o cofetarie unde ai comandat in prealabil un tortulet micut. Daca le rogi pe fetele de la cofetarie, cu siguranta ti-l aduc cu lumanarele la masa. Poti duce tu coifulete, sa creezi o atmosfera festiva.
Petrecerile se organizeaza pentru un numar minim de 10 copii, pentru ca sunt niste costuri care trebuiesc acoperite. Poti sa organizezi si o petrecere cu 5 copii, dar trebuie sa platesti costul unei petreceri la care participa minim 10 copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy07 spune:

Buna seara fetelor!am vazut ca sunt mamici interesate de locuri dragute unde se pot face perteceri pentru copii si eu zic ca e bine sa reactualizam subiectul,as vrea sa va spun din experienta mea recenta ca am gasit un loc dragut si primitor unde se fac petreceri pentru copii.Noi am fost acolo si vreau sa va spun ca oamenii de acolo sunt intr-adevar deosebiti.Copii s-au simtit foarte bine, iar noi adultii deasemenea.Puteti incerca si voi poate va v-a placea la fel de mult.Clubul este situat in zona salii palatului, in fata conservatorului de muzica.Se numeste kidicoaf club.Si tot aici am aflat ca imi pot tunde fetita, lucru pe care l-am si facut. Difera foarte mult de ceea ce stiam noi la Ciufolici.Va spun ca am fost foarte multumiti de servicii.

Mergi la inceput