Gazda in Cheia ?

Gazda in Cheia ? | Autor: Andruska

Link direct la acest mesaj

Daca ma poate ajuta cu o informatie? Am vrea sa mergem in weekend si nu stim incotro s-o apucam?

si multumesc,

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oliv spune:

Noi am stat la Casa Ardeleana, anul trecut, am fost ntr-o perioada in care nu erau turisti (mai). Am stat intr- o camera dintr-un apartament, am avut astfel acces la living (care e micut) si la bucataria din apartament (mica si ea), noi platind doar pretul pentru o camera. Pentru noi a fost bine, avand in vedere ca eram cu bebe care atunci avea 5 luni. Au site parca. Nu am mancat la ei, desi serveau si masa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andruska spune:

Oliv - multumesc tare mult. Mai ai cumva un nr de telefon de acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna Andruska!

Cheia este statiunea noastra de suflet, la Manastirea Cheia eu mi-am inaltat o ruga la Domnul, sa ne daruiasca un bebe... s-a indeplinit imediat

sunt deasemenea multe gazde, case care mai de care mai frumoase, vile, este Hotel Cheia care e scumpic, apoi Zaganu...

noi cand mergem stam la "Mos Martin" e cu locuri de masina, cu casute, am stat cand Mariuca noastra avea numai 5 luni, am stat si cand a mai crescut... iar sus, la Muntele Rosu s-a facut chiar frumos...aer super, papa buna... tot ce vrei

si noi vrem sa mergem poate de asta seara, daca nu, maine dim...poate va vad si ma bag in vb cu voi

we placut

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Si noi tot la casa ardeleana am stat si este super super.uite un nr. : 0244/294266, 0722/249799.Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Si noi tot la Casa Ardeleana, anul trecut in august. Am plecat acasa cu o amintire . O descoperiti in semnatura .

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Mergi la inceput