Hotel Halkidiki

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada spune:

Vrem si noi la toamna in Halkidiki, noi ne gandeam la Athos Palace, Kassandra, chiar vroiam sa va rog sa dati detalii cei care stiti. Din pacate eu nu stiu germana, am gasit eu ceva pareri dar mai vechi.
Alecsia, vezi ca am citit tot aici pe forum ceva opinii negative la adresa Romantic Travel, asa ca ai grija.
Am vrea si noi o recomandare catre o agentie serioasa si cu preturi bune.

Pupici si Vacanta placuta,
Ada si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Ada, pe forumurile germane, hotelul Athos Palace are referinte destul de bune.Ne-a fost recomandat si de la o agentie ca fiind un hotel bun.Noi am ales, totusi, altceva.Asa ca nu stiu sa-ti spun mai multe.

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veras spune:

Dar in Siviri a fost cineva? E tot in Halkidiki, mai exact in Kasandra... Din pacate, n-am gasit prea multe referinte pe net, daca stiti ceva despre locul asta, dati-mi si mie, va rog, cateva informatii utile...
Multumesc,
Vera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

quote:
Originally posted by veras

Dar in Siviri a fost cineva? E tot in Halkidiki, mai exact in Kasandra... Din pacate, n-am gasit prea multe referinte pe net, daca stiti ceva despre locul asta, dati-mi si mie, va rog, cateva informatii utile...
Multumesc,
Vera



noi am fost anul acesta, īn iunie, la Aristoteles Beach, assandra - Afytos. Mergeam aproape zilnic la plaja īn Siviris, deci stiu foarte bine locul. Destul de salbatic, multe vilute (n-am vazut sa fie vreun hotel), n-ash putea sa spun daca erau ok dpdv confort, dar pot sa spun ca plaja era absolut ok, mult, mult mai fruoasa decāt pe partea opusa, unde stateam noi. Depinde ce vrei, ca sa pot spune daca e ok Siviris. Noi am stat la 4* cu all inclusive. Eu n-as fi stat īn Siviris...Acuma altora poate sa placa, nu zic nu..

Vacanta placuta

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veras spune:

Multumesc, Monica.
Plecam astazi, hotelul la care vom sta e chiar pe plaja. Sper sa fie ok.

Mergi la inceput