Mai plecati in Turcia?

Mai plecati in Turcia? | Autor: CHELARU

Link direct la acest mesaj

Buna,

eu tb sa plec in Kusadasi in septembrie dar acum cu atentatele astea nu stiu ce sa fac......voi ce parere aveti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Si eu plec in septembrie in Bodrum... si chiar am sa plec ca este saptamana mea de miere...
Acu' ce sa facem??? Nu mai merge lumea la Londra sau la New York???
Viata isi are cursul ei...
Uite... in India a fost un cutremur enorm ... 7 grade si ceva... Asta este!
Din ceva tot murim... si daca o fi sa fie atentat... atunci mori si in muntii din Elvetia la ski... pun aia o bomba pe partie!!!

Bafta!

dilaural

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dilaural/album?.dir=/4c12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Dilaural are dreptate.Si eu o sa plec in august la Roma,unde,de altfel,se zice ca urmeaza bombele.Daca ne e scris sa murim ne calca sasina in fata bloculi sau facem stop cardiac.
Viata are cursul ei,intr-adevar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

E un subiect si la generale pe aceeasi tema. Noi trebuie sa plecam in Antalya la inceputul lui septembrie si nu cred ca renuntam.


Luminous beings we are, not this crude matter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Eu trebuia sa plec in kusadasi pe 18 august, dar mi-am retras banii si plec in Grecia. Asta nu inseamna ca Doamne-Fereste se va mai intampla ceva, dar dupa ce am vazut aseara la stiri cat de pustie e statiunea, chiar ca nu imi pare rau ca am renuntat. Oricum , tu daca ai inima impacata, du-te linistita, fiecare face cum crede mai bine


Oana si Mara 11.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

quote:
Originally posted by anelize

Dilaural are dreptate.Si eu o sa plec in august la Roma,unde,de altfel,se zice ca urmeaza bombele.Daca ne e scris sa murim ne calca sasina in fata bloculi sau facem stop cardiac.
Viata are cursul ei,intr-adevar.



si eu, pe 18.08... brrrrr! Cica ar fi gasit la nus ce terorist o harta a Romei si o poza din satelit....

De mers insa tot merg... ce-o fi o fi... nu pot insa sa spun ca nu am un junghi in dreptul inimii... sa speram ca o sa fie bine.

Oana, am inteles ca si in Grecia ar fi dat cu bomba zilele trecute, nu s-a intamplat insa mare lucru... Nicaieri nu mai esti in siguranta...

Ma gandeam ca, daca as renunta la Roma unde m-as duce.... pffff! Nicaieri! As sta acasa. Sau poate o excursie la Cernobal...

Hihi!

Nane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

quote:

Oana, am inteles ca si in Grecia ar fi dat cu bomba zilele trecute, nu s-a intamplat insa mare lucru...
Nane



Unde, ca eu n-am auzit nimic....am auzit de istanbul, dar in Grecia...? Poate stie cineva?

Oana si Mara 11.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

quote:
Originally posted by oana_s

quote:

Oana, am inteles ca si in Grecia ar fi dat cu bomba zilele trecute, nu s-a intamplat insa mare lucru...
Nane



Unde, ca eu n-am auzit nimic....am auzit de istanbul, dar in Grecia...? Poate stie cineva?

Oana si Mara 11.08.2004



Oana, nu bag mana-n foc. Mi-a zis o colega care vrea sa plece-n Grecia ca cica sapt trecuta ar fi atentat astia si la tara asta... N-am vazut si n-am auzit la TV eu personal, dar am zis si eu ce stiu de la "telefonul fara fir".

Nane

Mergi la inceput