cum ai descoperit dc?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Eu l-am descoperit acum un an, dar abia acum cateva zile am reusit sa devin membru.
Acum un an cautam informatii despre niste probleme genitale si asa am dat de acest site DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau77 spune:

Eu am descoperit acest site cu vreo luna si jumatate cand am dat un search pe google......cautand coafuri de mireasa si iata ca am ajuns aici De atunci accesez in fiecare zi paginile site-ului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

am descoperit acest site cu 2 luni in urma si de atunci nu ma mai pot desparti de el,trebuie sa-l vizitez zilnic. abia astept sa-l culc pe baietelul meu de 2 ani, Andrei , ca si deschid calculatorul . am gasit multe informatii utile care m-au ajutat si ma vor mai ajuta si pe mai departe

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Acum trei ani l-am descoperit, cand cautam informatii despre nasteri - o prietena buna era insarcinata, la momentul respectiv. Acum are o frumusete de fetitza...
Am continuat sa accesez site-ul pentru a mai citi din cand in cand postarile, apoi am reziliat contractul cu provider-ul de net si... v-am regasit din nou, acum un an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Eu am descoperit site-ul acum 4 ani, dupa ce am aflat ca voi avea un bebe. Cautand pe internet...Si de atunci sunt cam dependenta
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

De vreo 2 ani, cautand informatii despre laringita striduloasa. Ma bucur ca v-am descoperit.

ANTO

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank"> puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutza spune:

eu sunt noua pe forum (mai exact, am scris doar 2-3 mesaje), dar am aflat de el acum vreo 2-3 ani... aveam un curs de "comunicare pe internet" iar pentru proiect aveam de analizat o comunitate... proful ne-a dat sa alegem dintre DC si inca alte 2 comunitati (fiecare cu alt subiect)... si asa am intrat prima data, mi s-a parut interesant, l-am urmarit si l-am recomandat si altora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iully spune:

Cautam informatii despre strabism.De atunci am ramas si aflu mereu chestii noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryokan spune:

Eu cautam informatii despre feng shui. Am urmarit si alte discutii si m-am bucurat sa descopar o varietate de subiecte, decenta si responsabilitate din partea colegilor de forum. Discutiile despre feng shui s-au inchis de mult... eu am ramas aici.

************************
Puternic nu este cel care ii domina pe ceilalti,ci cel care isi stapaneste furia-Lao Tse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Cautam locuri de joaca pentru copii... Cand am accesat pagina am avut o amintire placuta! Acum 3 ani, cand eram insarcinata cu Emanuel si nu aveam calculator acasa am intrat pe acest site cautand nume de baietei...Am intrat pe forum de curiozitate, in 2 minute m-am inscris si de atunci n-am mai plecat de aici!!!!... si nici nu plec

ANCA si EMA EMANUEL

Mergi la inceput