Cum sa scriu POZE si sa apas direct pe ele

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by aurora56

mai incerc.

poze1
poze




astea sunt link-urile corecte de la pozele tale:
http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004 - asta e de la toate pozele tale
http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/albums asta e de la toate albumele tale (sa vad doar cele care sunt facute publice)



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen94 spune:

Oana_B..................multumesc mult.acolo era buba.pozele erau private.

Carmen 30+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Poate ma puteti ajuta si pe mine.

Eu am reusit sa-mi fac link catre poze.
Problema mea e alta.
Desi pe prima pagina, in dreptul albumelor scrie ca ar fi un nr de poze, in momentul in care deschid albumul nu se vad toate pozele, ci doar partial.

De ex: la Luna 4 pe prima pagina desi arata ca ar fi 50 poze in momentul in care deschid albumul se vad doar 40 poze.

Andrei

Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Clicaie pe fiecare poza in parte din albumul respectiv si vezi in dreapta sa scrie public si nu private.

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Aha.. m-am prins.
Citeva era private.
Dar daca pui niste poze intr-un album, nu e suficient sa faci albumul public ca sa se vada toate pozele? Tb facuta ficare poza in parte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Da, asa e la versiunea asta noua de poze de la yahoo

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

da versiunea noua asa e - trebe facute pozele publice si dupaia albumul public .
Poti sa bifeti toate pozele o dara. clic pe prima poza - tine tasta shift apasata clic pe ultima poza - se vor bifa dupaia le faci toate o data publice.

quote:
Originally posted by Georgeasca

Aha.. m-am prins.
Citeva era private.
Dar daca pui niste poze intr-un album, nu e suficient sa faci albumul public ca sa se vada toate pozele? Tb facuta ficare poza in parte?



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Test

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=19" target="_blank">Poza noastra pentru concurs:
Cassian,cel mai micutz marinar din lume:-)






Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Test2




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=19" target="_blank">Poza noastra pentru concurs:
Cassian,cel mai micutz marinar din lume:-)






Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Hai sa incerc si eu; Se pare ca am reusit, multumesc pentru lamuriri, nici eu nu stiam cum sa procedez.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=15" target="_blank">Votati-o pe Anna "In roz"

Mergi la inceput