Cum sa scriu POZE si sa apas direct pe ele

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by blueeyes2003

Gabbriela multumesc mult! Am reusit!



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

hai sa incerc si eu

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

Am reusit!!
Multumesc fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocris spune:

Scuze pentru deranj, dar as vrea sa imi explicati cum pot face ca poze pe care le am in `My documents` sa apara langa semnatura.

Cristina, mamica lui Mayo (11.06.2002) si Riyo (27.05.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sa iti faci un cont pe yahoo photos sau webshots sau orice alt site ce poti pune poze ... le pui pe site, dai link spre poze.. incadrezi sub cuvand, copiezi si pui in profil la semnatura , dai save si gata.
Daca ai mai multe intrebari scrie si te ajut pas cu pas.
Craciun Fericit


quote:
Originally posted by ocris

Scuze pentru deranj, dar as vrea sa imi explicati cum pot face ca poze pe care le am in `My documents` sa apara langa semnatura.

Cristina, mamica lui Mayo (11.06.2002) si Riyo (27.05.2004)



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocris spune:

Ma tot scuz pentru ca ma simt tare ignoranta. Poti sa-mi spui cum se face cont pe Yahoo sau Webshots?









Cristina, mamica lui Mayo (11.06.2002) si Riyo (27.05.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sa iti faci cont pe yahoo.. inseamna sa ai adresa de e-mail pe yahoo.. daca ai deja adresa de e-mail pe yahoo mergi la www.yahoo.com dupaia mergi la photos si pune acolo parola si ID de la adresa de e-mail si explicatii cum sa pui poze gasesti cu o pagina in urma la acest subiect.
Daca nu ai adresa de e-mail pe yahoo atunci te duci la www.yahoo.com si dupaia apesi mail si dupaia Sign up , completezi formularul si gata.

pe web shots... uite aici explicatii pas cu pas cum sa iti faci cont. E mai simplu pe webshots dar ai limita de poze, in schimb pe yahoo nu ai limita de poze "adica poti pune cate vrei"


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

A crescut si la Webshots limita de la putine sute cit era inainte, la minim 1000 si chiar 6000 pentru conturile mai vechi. E ceva.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocris spune:

Multumesc Gabbriela, voi incerca sa fac ce mi-ai spus si nu te supara daca te voi mai intreba daca nu reusesc.

Cristina, mamica lui Mayo (11.06.2002) si Riyo (27.05.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ocris aici ma gasesti... daca nu te descurci cu ceva atunci anunta-ma.
siminaf pt primul an este doar 500 de poze dupaia creste treptat.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput