Parinti de copii cu SD

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

paula: cum o mai rabda Dumnezeu pe soacra ta? nu are nimic pe constiinta, ce naiba! imi da mie crampe la stomac si nervi 1000, d-apai tie!!!!

romana_74: nu prea am inteles ce sunt cei 2 pentru tine, adica ce grad de rudenie, dar m-ar interesa ce meserie au , daca poti sa-mi raspunzi, sunt independenti, pe propriile lor piciare sau depind de cineva? s-au casatorit? sunt niste intrebari care ma rod in continuu si m-as bucura ff mult daca mi-ai raspunde, macar printr-un PM.

astept cu nerabdare raspunsul, pana tunci, bafta!

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Dragele, shi eu sint una dintre cele care va citeshte des, dar nu posteaza. Vreau sa va spun ca sintetzi minunate
Disperata, de fiecare data cind te citesc ma intristez, daca pot sa te ajut in vreun fel, sa mai ieshi din depresie shi pesimism, spune-mi, te rog, daca vrei sa vorbeshti cu cineva, sint aici

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Haideti sa discutam in www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61594" target="_blank">capitol nou

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput