cine stie?

cine stie? | Autor: pepsica

Link direct la acest mesaj

.. unde a fost postata cindva o intrbre legata de copii adoptabili in judetul suceva? imi amintesc ca a fost pe undeva aici, dar nu mai stiu unde... multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Hai ca-ti raspund eu, ca am situatia (oficiala) pe citeva judete...

SUCEAVA:
De la īnceputul anului ŗi pīna īn prezent īn judetul Suceava 14 familii au obtinut atestatul de familie adoptatoare, alte 5 afīndu-se īn evaluare. Īn acest an doar un singur copil a fost declarat adoptabil, alti cinci urmīnd sa primeasca acest statut īn curīnd.

http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepsica spune:

multumesc de raspuns

am intrebat de suceava pt ca imi amintnesc ca a scris cineva pe aici ca in judetul suceava sint mai multi copii adoptabili ( cu situatia clara) si cum avem rude la suuceava, ma gindeam sa merg acolo sa vad ce si cum.. dar prob ca peste tot e greu, nuneparat numai in bucuresti., multuimesc oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiuras spune:

Eu am scris despre copii din jud. Suceava si am facut mentiunea ca sunt mai marisori.
Am fost in Falticeni anul trecut in septembrie-octombrie ca sa ne interesam de un copil si am aflat ca aici cei mici traiesc o adevarata tragedie pentru ca nu sunt multe familii doritoare de adoptie in zona si ei cresc...
Este vorba de copiluti de 2, 3 ani.
Daca vrei contacteaza-ma pe PM si mai vorbim.

Mergi la inceput