Costa Brava / Costa del Sol?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Multumesc, Ramba. Cat am "umblat" eu pe net si de firmele astea nu dadusem...Pt anul acesta am ales Italia, dar la anul ne indreptam catre Spania, cred...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 2 luni) si Ramona (3 ani si o luna)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramba spune:

Probabil eu am "sapat mai adanc".
Cand ma voi intoarce iti voi impartasi impresii sa stii la ce te astepti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Excursii in zona asta ofera ONT-ul si Paralela 45; au si site-uri... le gasiti voi, ca nu le stiu exact.

Va mai bat si eu la cap: daca ma hotatresc pe Lloret del Mar, am vreo sansa la vreun hotel cu acces direct la mare??

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Am stat noi la Royal acum trei ani,prin septembrie, 8 zile, ziua de 24 am prins-o la un spectacol; Daca ar fi sa ma mai duc acolo, nu as mai lua all, deoarece vreo trei zile le pierzi cu vizitatul prin imprejurimi, si pierzi mesele de pranz,si uneori si pe cele de seara. Spectacolele sunt ok, unul este cu dansuri flamenco, si se servea sampanie gratuit si un altul era tip medieval-gen turniruri, la care se dadea o masa in acelasi stil (un pui prajit pe care il mancai cu mana etc.)
Noi am avut probleme cu inchiriatul masinii ()de romani, insa am facut prostia sa nu luam carduri la noi, asa ca va recomand sa va luati carduri visa, caci ele constituie la ei garantie.
Hotelul e racoros, asa ca nu imi amintesc sa fi folosit decat de vreo doua ori aerul, dar mergea si fara, iar mancarea multa;
Daca mai vreti alte amanunte si eu imi mai amintesc dati-mi un PM.

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)
album
bebe Andrei de la o luna la doua luni
bebe Andrei de la doua la trei luni
bebe Andrei de Pasti 2005-2luni si 3saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

KITA! Super informatiile!

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput