M-am hotarat ......adoptie (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Mama ce de vesti bune! Doamne-ajuta tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmens spune:

Mai Cristina, toate ca toate, dar tu esti sigura ca al tau sot a fost cuminte ! Nu a avut nici o misiune, delegatie, cava cursuri in urma cu un an si jumatate ?

Glumesc , desigur, dar Alexandra e bucatica rupta din taica-su. Dar de fapt asa se intampla cu fetitele. Si a mea seamana cu al ei tata, dar mai mult, zice lumea, cu mama mea care se ocupa de ea cand suntem noi la serviciu.

Eu am o credinta, si chiar daca ma repet, o spun : Acesti copii s-au nascut pentru a fi copii nostrii ! Dumenzeu le-a dat viata si noua ne-a indrumat pasii sa-i gasim.

Sa dea Dumnezeu ca toate fetele care sunt la inceput de drum sa cunoasca fericirea de care avem noi parte in fiecare moment!


carmen
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Carmens, multa lume ma intreaba ....acum ce mai conteaza?
Adevarul e ca imprumuta din mimica si probabil si cautam noi asemanari.
Iar la solicitarea expresa a lui Rozi va mai arat una (sunt toate in album, dar sunt multe si stiu ca de multe ori e greu sa le vezi pe toate...) cu o maimutica

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by Rozi

Dragelor, am primit acasa citatia!!! Pe 29.06.2005 poate primim cel mai frumos cadou la aniversarea de 3 ani a casatoriei!!! Doamne, esti prea bun cu noi, nu cred ca meritam!! Asa si pe Victor l-am luat acasa exact in ziua in care implinea 3 luni de cand venise pe lume... din vietisoara lui... Mi-au dat lacrimile, gata ies, nu ma bateti ca am vrut doar sa va spun si voua vestea cea mare!!!

Va pup!!

Pasha, La Multi Ani!!!, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de copiii tai!!!! Te pup!



Rozi ce coincidenta! sa fiti fericiti si sanatosi!
la fix 3 luni am luat-o si noi pe fetita noastra acasa!
si botezul ei si casatoria noastra religioasa au fost tot pe 29.06 ca la voi, adica in ziua de sf. Petru si Pavel!
va doresc numai iubire si noroc!!!

Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Felicitari Rozi! si dai de baut....abia m-am obisnuit.

Am reusit totusi sa ma trezesc din betie cat de cat si am reusit sa pun magnifica cifra de 4 poze de la botez. Le gasiti aici:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/album?.dir=c980&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mai aduc....

La Multi Ani Pashosha!

Va pup,

Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Am vazut pozele. Sunt super! Sa va traiasca si sa va bucurati de el. Deja nu mai arata a bebelus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

mult succes fetelor care sunt la inceput de drum stiu ca este greu dar important este ca a-ti inceput procedurile si nu va pierdeti speranta pentru ca toate vor veni de la sine veti vedea.

valiburu important este ce simtiti voi asa ca fiti fericiti si iubitiva copilul asta conteaza sa va bucurati unii de alti. fiti fericiti. nu toata lumea poate intelege si aprecia ceea ce facem noi asa ca nu ii bagati in seama aveti altceva mai important de facut in viata decat sa dati explicatii celor care nu merita.

rozi felicitari si iti tin pumnii pe 29.

aissa mai dat gata cu maimutica

va pe toate noi si vechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

quote:
Originally posted by o mamica fericita

mult succes fetelor care sunt la inceput de drum stiu ca este greu dar important este ca a-ti inceput procedurile si nu va pierdeti speranta pentru ca toate vor veni de la sine veti vedea.

valiburu important este ce simtiti voi asa ca fiti fericiti si iubitiva copilul asta conteaza sa va bucurati unii de alti. fiti fericiti. nu toata lumea poate intelege si aprecia ceea ce facem noi asa ca nu ii bagati in seama aveti altceva mai important de facut in viata decat sa dati explicatii celor care nu merita.

rozi felicitari si iti tin pumnii pe 29.

aissa mai dat gata cu maimutica

va pe toate noi si vechi



Flory sa va traiasca este un scump.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Multumim fetelor. Si ai vostri sa fie sanatosi si sa va aduca numai bucurii.

Hai ca dupa ce am baut si o cafea am reusit. Acum aveti mai multe poze si a disparut si carnatul ala de link.

Botez


Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

multumesc mult pentru raspunsuri.
ne vom apuca de treaba cat de curand
sunteti niste oameni nemaipomeniti si va multumesc ca existati.
cristinici

Mergi la inceput