Cu incredere spre Canada (18)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

votez si eu cu "Tinar si (ne)linistit in Canada"

V-am cautat la "Prieteni dintotdeauna" vreo 5 pagini...bine ca v-am gasit....ufff...


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

quote:
Originally posted by laurajr

Dragelor, frumoaselor, va multumesc din suflet pentru urari, chiar mi-ati mai ridicat moralul !
Si va invit la o sampanie si o petrecere :
Va astept cu drag !
Siminaf, multumesc pt articol, mare roman Doroftei, dar mai bine sa stea in Canada, uita ca atunci cand vine in RO toti il asteapta la aeroport si cand pleaca vin doar prietenii si familia ???
Si eu sunt de acord cu reunirea celor 2 subiecte si cred ca mi-ar place titlul de " Cu incredere in Canada !" .

Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !
Laura si shoricutzu' Otilia




Laura La multi ani fericiti si cu prieteni alaturi.

Cum de nu ai prieteni in Kitchener? Prietena mea (mitzi de pe Dc) s-a mutat anul trecut acolo si pe strada ei sunt o gramada de romini.

Nu dispera, ca daca nu ii iau eu pe ai mei din Montreal( vreo 20 familii ) si venim pe capul tau de-o sa te rogi sa plecam.



Dana si gemenii
Voiculestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

LAura, LA MULTI ANI! Sa fii sanatoasa, iubita si numai bucurii si realizari in Canada pt tine si familia ta!

Denisa
13+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Koky spune:

Sper sa va intereseze...am deschis un topic despre noile servicii de telefonie Videotron in QC:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53769



Koky, mama de doi super bebici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Gata, BEC-ul (Biroul electoral canadian) a terminat numaratoarea si anunta rezultatul. Majoritatea a decis: "Sezatoarea canadiana".
Ne mutam cu catel si purcel si rugam moderatorii sa inchida subiectul actual.

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput