Idee buna & idee rea (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

idee rea: sa faci o baie cu spuma muuullta...si sa se ia apa, tocmai cand vrei sa te clatesti

idee buna: sa-ti cumperi un mouse optic

Simina
Fotografii

"Fiecare suflet este pentru alt suflet o lume ascunsa."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

..sa cumperi un mouse optic si sa te lase bateria cind esti in plina birfa interesanta pe dc si sa mai fie si pa le 12 noaptea cind e totul inchisidee buna: sa riziVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

sa rizi de raul altuia

idee buna: sa fie masa gata pusa de sotz, cum e-acu
madam, intilnishi frun pescador?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

..sa maninci bine si cu pofta si apoi sa-ti zica "mai da grasa mai esti mai ai si tu grija ce mama naibii"Idee buna: in fiecare dimineata sa--ti aduca sotzu cafeaua la patiren mai esti criminala, nu intilnii nici un pescador dar nu era bai ca ideea cu toplessul era asa imaginatie bogata de a mea, am alergat dupa copil toata barca sa-l tin imobilizat si apoi in mijlocul marii lesinati de sete am realizat ca am uitat si noi o berica rece ceva sa luam asa ca..ramine cu vise si idei bune cu toplesuori si cocktailuri si masaje de la cipandeiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

idee rea:in fiecare dimineata sa--ti aduca sotzu cafeaua la pat,zaharul,ibricul si fierbatorul si sa te roage sa-i faci si lui o cafea ca el e obosit:-)


idee buna:(a mai fost) sa-ti faci bagajele sa pleci la romanika(asta tre' sa fac eu acum)




Sunt blonda,dar... ma tratez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

idee rea:-sa pleci si sa-ti uiti psaportul,asa cum am patit-o euidee buna:-scult muzica si visez cu okii deschisi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

sa visezi cu okii deskishi in timpul unei intilniri foarte importante de afaceri

idee buna: sa halejti tot ce vrei shi cin vrei, shi sa nu se puna un gram pe tine (sic!)
vik, cum mey atzi suferit de sete, da biberonu kupilului unde era?? :D
Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

sa halejti tot ce vrei shi cin vrei, shi sa nu se puna un gram pe tine.... dar sa faci celulita!
Idee buna: sa studiezi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

sa studiezi mult ridurile care-tzi tot apar

idee buna: sa te lase kupiii sa stai lini pe dc bre, sa nu-mi stricatzi ideea!!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

sa te lase kupiii sa stai lini pe dc, vreme in care, cu multa rabdare si in liniste, ei iti vor face bucati-bucatele combina audio ultimul racnet din camera alaturata.
Idee buna: sa nu plescai.


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput