Harry Potter 6

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

pretul pt versiunea englezeasca e undeva in jur de 1 milion lei. Asa ca, puneti bani la ciorap!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Si io si fi-miu suntem "topiti" dupa Harry Potter ! Iar copilu' s-a ambitionat si a invatat sa citeasca (cursiv), dupa ce i-a adus Mosu' "integrala" (la vremea respectiva) Harry Potter!


Diana

POZE :
http://community.webshots.com/user/dianamaria007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Si eu ma bucur mult ca apare... Fica-mea are doar un an si 3 luni, asa incat nu am cum sa i-o citesc, dar cu gandul la ce mutrita a facut cand i-a aratat buni cartea cu Alba ca Zapada si i-a spus ca in poza aia moare fetita fiindca mama cea rea a otravit-o cu un mar, ajung la concluzia ca, oricum, povesti sigure nu exista. Abia astept sa citesc volumul cel nou, da-i cam piperat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

am cartea in format electronic. daca sunteti amatoare (e in engleza) o trimit pe mail (sa imi dati adresa pe PM)...
hm, eu am terminat-o de citit si ca sa fiu sincera nu ma asteptam la final.. nu zic mai multe ca sa nu stric surpriza...
aveti idee urmatorul film din serie cand apare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Porumbita, ple fa un pustiu de bine si trimite si mie la motanik@yahoo.com

Abia astept noul volum, am toata colectia!


Cat despre filmul cu nr 4, se pare ca va aparea prin nov 2005.
Sursa: http://www.emmaempire.net/archives/cms.en.film4.html


The 4th Harry Potter movie:
At the 21st March 2004 the shootings for the 4th movie HarryPotter and the Goblet of fire began, which is going to appear around november 2005 in the cinemas.

There are many new characters and acters but for our luck the mainacters, Emma Watson, Daniel Radcliffe , Rupert Grint , Riobbie Coltrane and other important acters, rests. New are by example Katie Leung, who's going to play the role of Cho Chang. Also, we need an acter, who's going to play the role of "Mad Eye" Moody, which is going to be played by Brendan Gleeson. Also there's a new director:Mike Newell

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Nu prea stau bine cu engleza, dar nu pot sa ma abtin ... asa ca te rog frumos Porumbita mai fa si la mine aici un bine : alinutza@web.de
Saru'mana cu plecaciune! :)

Irinusha & Cris (03.05.04)

site-ul lui Cristian
poze, pozilici si poze de vacanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

am trimis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

quote:
Originally posted by Porumbita

am trimis!



Multumesc mult!


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Porumbita, chiar ai volumul 6???? Il vreau si eu , te rog frumooooooooossssssssssssssssss! (la boltres@yahoo.com ). Multzam fain!

Eu voi fii in Franta in concediu cind va aparea si sa vedeti voi ce voi alerga cu limba scoasa sa il gasesc pe acolo.... Ultimele volume nu le-as da la un copil pina in 10 ani sa le citeasca, dar sa stiti ca exista o varianta pt copii unde violenta e scoasa afara si o varianta pt copii!

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Ajutati un OM sa traiasca!

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

trimis!!

Mergi la inceput