URGENT - Fetita pt. adoptie

URGENT - Fetita pt. adoptie | Autor: florypop

Link direct la acest mesaj

Cine este interesant sa adopte o fetita de 4 zile sa ma contacteze urgent pe PM. Fetita a avut la nastere 3,600 kg si se numeste Ana Maria. Acum este in spital dar va trebui externata. In cazul in care nu vrea nimeni cea care ia dat nastere o va lasa in spital.

Cunosc persoana.

Va pup,
Flory

Flory si Andrei (27 Nov 2004)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Sincer, imi pare extrem de rau ca nu pot eu, ne-am gandit bine si nu cred ca ne descurcam inca. Ma uitam la carucior si ma gandeam cum ies eu cu doi bebelusi afara... Unde sa mai pun un patut in singurul dormitor pe care il avem... E prea curand pt noi...

Ii doresc insa sa aiba sansa sa o ia cineva cat mai curand, sa aiba acest noroc in viata, puiul mic...

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Haideti, una din fetele noi, care acum cautati....ce mai stati pe ganduri. E pacat, noi cand eram la faza de cautat bb nu stiam incotro sa ne indreptam. E pacat de pitica mica sa nu fie luata de o familie.
La mine nu e cazul, cheltuielile noastre ne depasesc deocamdata in 3, de 4 nu se pune inca problema, din pacate.
Eu i-am dat aseara mesaj Irinei_g, care imi tot spunea ca imi "fura" fata, dar vad ca nu a raspuns. Acum cred ca ar fi bine ca persoanele care ar fi interesate sa aiba deja atestatul or nu stiu care dintre fete au. Irina stiu sigur ca nu il are, e abia la inceput....
Sper din suflet sa se gaseasca cineva si pentru sufletelul asta mic.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Eu i-am dat PM lui Flory de asta noapte, la zece minute dupa ce-am vazut postarea, dar probabil inca nu a vazut mesajul. Aissa, iti dai seama ca dupa ce asteptam de atata vreme n-as lasa sa treaca o asemenea invitatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Aissa:
"Acum cred ca ar fi bine ca persoanele care ar fi interesate sa aiba deja atestatul or nu stiu care dintre fete au."


Aissa, noi il avem de la sfarsitul lui noiembrie 2004.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiburu spune:

E chestie de atestat. Noi inca nu il avem, deci nu prea putem sa adoptam momentan.
Ne pare rau dar se va gasi cineva cu multa dragoste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Draga florypop, de cand ti-am dat PM cu nr. meu de mobil nu mai am liniste, nu scap telefonul din ochi indiferent unde m-as duce. Asa ca te rog, chiar daca nu mai e de actualitate vestea, trimite-mi un SMS sau da un bip si te sun eu, ca nu pot sa fac altceva decat sa stau si sa visez cu ochii deschisi. Cred ca in viata mea n-am asteptat un telefon cu atata nerabdare. Nu mai zic ca sunt cu ochii pe calc la fiecare 5 minute.
O zi buna!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Mimsi, o sun eu acum sa te caute!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Nu am avut net...., dar aseara am reusit sa intru de undeva si am sunat-o pe mimsi. Ne intalnim azi sa vorbim.

Va pupicesc,

Flory si Andrei (27 Nov 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Draga mimsi, iti doresc mult noroc! iti tin pumnii!!!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Daca se razgindeste mimsi, stiu si eu o mamica adoptatoare care ar fi cea mai fericita femeie din lume sa creasca aceasta fetita!

http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput