A aparut revista Tango!

A aparut revista Tango! | Autor: Andrada

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Am cautat-o la vreo 2 centre de difuzare a presi si nu am gasit-o!Incerc sa o gasesc , pt. ca sunt curioasa sa vad cum e si daca intr-adevar merita!

Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

merita merita garantez!!!!
Eu una am abonament in America la ea
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelalte stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

eu am luat-o ,dar o voi lauda doar dupa ce mai apar cateva numere, pt. ca si de "tabu" am fost incantata la inceput, ba chiar mai incantata, pt. ca aducea ceva nou, dar pe urma m-a dezamagit prin repetarea anumitor idei, prea multe poze, prea putina informatie etc.
de altfel mie nici o revista din Ro pt. femei nu mi se pare grozava, dar poate "tango" va fi cea care isi va merita banii in fiecare luna. sper.


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

am luat revista. mi-a placut. mi-au placut interviurile. am avut ce sa citesc.

Bau!
http://community.webshots.com/user/carolaeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Io aici nu-s abonata la nici o revista de femei ca toate trateaza femeia ca pe un caz patologic care necesita ingrijire speciala. Dar am abonament la The New Yorker si la National Geographic pentru pitici (desi e cam stupidutz).
Mai mai tratez cu cite un Vogue cind iau avionul sa am de drum,
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelalte stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara spune:

La multe reviste primul numar e beton! Apoi la unele se mai imbunatatesc lucrurile, la altele se mai strica... Ajunsesem la un moment dat sa-mi iau 5-6 reviste de-astea "scumpe" pe luna, plus mami, plus alte ziare... De era sa dau faliment. Sotu se criza cand mai apaream cu cate una, de ajunsesem sa le ascund.
Mi-a placut tare mult Tabu. Acum parca parca nu mai e ce-a fost.

Chiar ieri ma uitam pe coperta de la Tango intr-un chiosc si jinduiam dupa ea. Cred ca totusi o sa o cumpar.

Mie imi place tare mult Unica acuma, desi a fost si acolo o perioada cand nu mai gaseam nimic interesant-acum vreo doi trei ani (o cumparasem de la primul numar) si o buna bucata de timp n-am mai luat-o. Acuma e super ca este si cu cadou!

Recunosc eu sunt dependenta de reviste. Si de multe ori ma incearca regrete dupa ce le citesc (unele!) si vad pe ce am dat banii... Si imi promit ca nu mai cumpar atatea dar nu ma pot abtine. Le citesc pe autobuz-fac 'juma de ora-pana la serviciu. Si in pauza de masa...



Dara si Darisor http://photos.yahoo.com/dana_birtas

"Oamenii mari nu inteleg nimic, niciodata si este obositor pentru copii sa le tot explice"

Antoine de Saint Exupery - "Micul Print"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina-alina spune:

cumparat!citit!placut!in special stilul in care e scrisa:f.apropiat(asa m-i se pare mie)!merita citita!
giani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Reteta de succes pentru o revista de femei:
- 30% relatii/sex ("Cum sa aduci ceva nou in relatie?" "Poti iubi doi barbati in acelasi timp?" "Ma insala?" etc.)
- 30% poze cu cosmetice prea scumpe ca sa si le cumpere cineva sau absurd de inutile
- 30% moda si magazine de haine prea excentrice sau prea scumpe pentru omul de rand
- 10% cariera: ("Cum sa ai succes in cariera", "Cum sa scrii un CV", "Ce faci la un interviu")
- si ocazionalul interviu/relatare despre viata unei femei de succes. Plus barfa mondena, in unele.

Singurele articole care ma interesau pe mine erau cele de calatorie (cred ca in Unica?) si mai erau la un moment dat publicate niste nuvele de Rodica Ojog-Brasoveanu. In rest... toate sunt pe acelasi calapod .


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Revista asta ere site?

http://community.webshots.com/user/ayumi118

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

tango??o revista de moda??ce e??

Mergi la inceput