hai sa ne jucam:) (II)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

,,Ana_a"raspuns la intrebare;-o coca cola recee super atunci cint tii cald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

,,EllY"raspuns la intrebare;-camasuta de noapte super sexy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

Ana_a"raspuns la intrebare;-cu cortul,cai super in natura la aer liber si cu un vin fert in fata focului doamne ce dor mi sa facut de casa si mai ales de muntele cu cortul.de la paltinis da asta veata a fost acolo dlg cucu nu semnal,cnx mai putin mai mult il prindeai la coada vachii,ok,mersi pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

,,Elly"raspuns la intrebare;-noaptea,imi place sa privesc stelele si mai ales cerul din cite tin minte,mai citesc uniori dupa stele asa mai cunosc si eu,cum va fi timpul adoua zi,ca la tv nu ma uit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

,,Adi2003"raspuns la intrebare;-calm,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

,,DanielaDaneaza"raspuns la intrebare;-Praga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

,,Adi2003"raspuns la intrebare;-DJ Project-Privirea ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina iulia spune:

fetele mele dragi, am deschis partea a III-a www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49459" target="_blank"> aici va rog sa continuam aici.

rog moderatorii sa inchida acest topic.

va multumesc tuturor.

------------------------
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.
Booker T. Washington
cu drag de forum, corina si lutzu si sotul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina iulia spune:

hosen, abia acum vad ce ai facut. cum e posibil sa faci o asa murdarie pe un topic? de ce? cum iti permiti sa trivializezi postarile cuiva? de ce? este foarte josnic ceea ce ai facut. rog moderatori sa-ti stearga postarile. sunt de prost gust si sfideaza pe cele care au raspuns sau au pus intrebari. nimeni nu are nevoie de comentariile tale. tineti-le acasa la tine. fa acolo o jungla, nu aici.

rog moderatorii sa ia masuri.

------------------------
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.
Booker T. Washington
cu drag de forum, corina si lutzu si sotul meu

Mergi la inceput