Am voie sa injur pe PM?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AC spune:

ON-TOPIC

Marius si cam cand se preconizeaza aparitia optiunii de Ignore?
Nu ca eu as avea de ce sa ma plang, dar au fost destul cazuri...


OFF-TOPIC...
Mey Roxana.... Tu si al meu sot ... in stare sa tastati in 3 sec PM-ul.... Eu mereu scriu in pauza de masa. Cu o mana tastez cu una rontai... lasa de dorit viteza... dara nu si patosul. Ca doar alimentez serios burticutza !
Zuuu si-ti simpatica... ?Inca ?



Andreea si galusca si ghemotocul asteptat pe 4 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

AC - nu am un raspuns concret "la data de..." , dar este cert cuprinsa in plan. Stii cum se zice... la un moment dat vom fi "loviti" de un butonas nou pe monitor.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

marius, oare n-ar fi bine sa muti aceasta discutie despre PM la "anunturi tehnice si sugestii"? Ma gandesc ca asa s-ar putea lua in discutie "sus". Sau ma rog, daca te oferi tu sa propui administratiei spre dezbatere ar fi super.
Multumesc.

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ba ar fi bine sa fie plasat acolo dar acum cred ca s-a lamurit. Tehnic discutand sau administrativ se stie.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

marius, nu ma refer la optiunea de ignor, asta ar fi super, ci stipularea clara in regulament ca PM'urile nu se pot da publicitatii pe forum. In cazul in care se primesc injurii se poate bloca adresa respectiva sau eventual ignore daca o sa fie functionabil, iar daca se primesc amenintari grave sa spam, raportatea incidentului la un moderator sa ia dansul masurile care se impun.
Asta ar fi in mare propunerea mea, bineinteles ca poate fi discutata si imbunatatita.

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

si daca se dau publicitatii, ce pedeapsa propui? si cui? celui care a publicat? celui care a scris un mesaj jignitor pe PM, de ex? sau amandorura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

sa-i omoram cu chietre Adelo
Glumesc, desigur. Nu sunt io in masura sa propun pedepse si nici nu doresc asta. Ar fi de bun simt sa nu se mai publice, si anterior ti-am dat si argumente. Asa e corect, asa e frumos. si daca ar fi stipulat in regulament cred ca lumea ar fi mai retinuta.
Din cate stiu eu, in regulament nu se specifica si pedeapsa...de ex se stipuleaza ca nu am voie sa atrag atentia unui user asupra greselilor gramaticale, nu se specifica ca voi fi atarnata cu', si anume capu'n jos si bagata cu nasu' in fum de ardei iute....in general imi atrage un moderator atentia....sau imi sterge mesajul....sau bila neagra.
Dar nu ma intereseaza pedepsele, ar fi bine nici sa nu existe, ci doar sublinierea faptului ca nu e corect sa fie date publicitatii. atat.

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am retinut propunerea(-rile) sper sa nu uit la completarea Regulamentului. Ce sa-i faci, om batran.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

off topic
marius, unde umbla heruvimu' bre? si-o loat zboru?

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

quote:
Originally posted by adusca

off topic
marius, unde umbla heruvimu' bre? si-o loat zboru?

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...



Bre Adusco, cari-i diferenta pentru tini intri injer si heruvim ca io nu poci pricepi ?

On topic : si eu precum AC, n-am avut parte de insulte pe PM. Oare e grav ?


Mik.

Mergi la inceput