Carti de psihologia copilului

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna3 spune:

Fetelor imi cer scuze ca am disparut ca si cineva in ceata...dar cu doi voinici e greu sa mai ai timp si de altele...
Revenind la subiect, am sa le mai urc odata pe transfer, dar asta va fi posibil doar luna viitoare, deocamdata am ceva probleme la conexiunea de internet de acasa si mi s-a promis ca pe 1 aprilie se rezolva.
Cartile sunt culese de pe internet, de-a lungul timpului...unele din voi s-ar putea sa le aveti deja.

Zi binecuvantata si mult spor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns new_lady spune:

Fetelor, vreau si eu cartile pe care le aveti in format electronic. Ma intereseaza foarte mult si as vrea sa incep sa le citesc dinainate de a naste. Acum am aproape 7 luni si imi place sa fiu pregatita dinainate...atat cat pot :)
Deci, va rog pe care le aveti, va dau ID de mess sau adresa de e-mail sa mi le trimiteti si mie. Va multumesc anticipat mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuta_20 spune:

Multumim mianna3,asteptam pana luna viitoare,nu-i graba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralelen spune:

Va rog sa-mi trimiteti si mie cartile pe care le aveti in format electronic. Am mare nevoie de informatii pt fetita mea nazdravana. Adresa mea este : abcbellefille@yahoo.com. Va multumesc anticipat tuturor. Crestere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna3

Fetelor imi cer scuze ca am disparut ca si cineva in ceata...dar cu doi voinici e greu sa mai ai timp si de altele...
Revenind la subiect, am sa le mai urc odata pe transfer, dar asta va fi posibil doar luna viitoare, deocamdata am ceva probleme la conexiunea de internet de acasa si mi s-a promis ca pe 1 aprilie se rezolva.
Cartile sunt culese de pe internet, de-a lungul timpului...unele din voi s-ar putea sa le aveti deja.

Zi binecuvantata si mult spor...

astept si eu :)sa vad despre ce este vorba

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
http://s878.photobucket.com/albums/ab348/oanap85/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nitulica spune:

Buna, se poate sa primesc si eu cartile informat electronic? trebuie sa ne dorim si sa invatam sa fim parinti mai buni decat suntem !
Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AliceMldv spune:

Buna ziua!
As dori si eu cartile! Va multumesc din suflet!
Numai bine.

Mergi la inceput