Carti de psihologia copilului

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pearljam spune:

Buna ziua! Am si eu un baietel de 5 luni si sunt interesata de orice informatie cu privire la psihologia si educatia copilului.Va rog frumos îmi puteti trimite si mie cartile la adresa de e-mail pearl2828@yahoo.com Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani_ionescu spune:

va rog daca se poate sa-mi trimite-ti si mie cartile pe care le aveti

adresa mea este timaru_daniela@yahoo.com


Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

m-ar interesa si pe mine cartile...
sau, daca mai este valabila biblioteca din casutza postala a mihaelei, pls parola pe PM

multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tantsa spune:

va rog daca e posibil sa-mi trimite-ti si mie cartile pe care le aveti
Va multumesc anticipat.. adresa mea este constantsa1986@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna3 spune:

seara buna mamici sunt noua pe forum...am ajuns aici intamplator si m-am gandit sa va fac o mica surpriza. Ei bine am destule carti in format electronic despre psihologia copilului si asa cum altii m-au ajutat si mi le-au daruit m-am gandit sa ajut la randul meu. Cu bucurie am sa le pun pe transfer si am sa va dau linkul de unde sa le downloadati...sa va fie spre folosul vostru si al piticilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna3 spune:

linkul este valabil doar 10 zile...

http://dlf.transfer.ro/carti_pt_mamici-transfer_RO-02feb-8291e4.rar

Mamicile care deja au reusit sa salveze cartile din respectiva adresa de email, le pot pune pe transfer si pot posta linkul pentru restul care nu au apucat sa le salveze. Consider ca e mai simplu decat printr-o adresa de email.

Cele bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna3

linkul este valabil doar 10 zile...

http://dlf.transfer.ro/carti_pt_mamici-transfer_RO-02feb-8291e4.rar

Mamicile care deja au reusit sa salveze cartile din respectiva adresa de email, le pot pune pe transfer si pot posta linkul pentru restul care nu au apucat sa le salveze. Consider ca e mai simplu decat printr-o adresa de email.

Cele bune...


am descarcat cartile, iti multumesc. sunt cateva pe care nu le aveam, asa ca pentru mine a fost o surpriza placuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Buna, fetelor!
Luminita, sau cineva careia i e face mila de mine, imi puteti trimite si mie niste carti?
Nu le pot descarca pt ca imi spune ca dureaza cateva ore, cred ca din cauza netului, ca merge mai incet.
Multumesc anticipat.
Dau adresa pe Pm pt cine doreste sa imi trimita.



printisorului Alessandro
UN VOT, VA RUGAM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codrea spune:

Multumim mianna3. Am reusit si eu sa dowlandez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

LAlexandra, imi poti trimite adresa ta pe PM si incerc sa-ti trimit ce se poate atasa la mail, eventual in mai multe mesaje.

Mergi la inceput