Carti de psihologia copilului

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AndreeaAlessia spune:

Multumind anticipat, v-am fi tare recunoscatoare daca ne-ati trimite si noua documentatia despre psihologia copilului (TOT ce aveti in format electronic) la adresa: udreaandreea@yahoo.com
Multumim din suflet.Asteptam cu nerabdare.

Andreea si Alessia (15 martie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monip spune:

As dori si eu sa primesc in format electronic, ce carti aveti disponibile despre psihologia copilului;adresa mea este _17_71@yahoo.com
Multumesc anticipat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evitan spune:

buna seara, va rog frumos daca puteti sa-mi trimiteti si mie cartile despre psihologia copilului pe care le aveti in format electronic(meseria de parinte, intelege-ti copilul, totul se intimpla inainte de 6 ani).eu am 2 baieti, unul de 8 si unul de 5 ani, dar cel mic face terapia ABA acasa , si eu sunt atit de prinsa de toata munca asta, incit mi-este frica sa nu fac greseli vis-a-vis de cel mare .Va multumesc mult!aimermustafa@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evitan spune:

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Imi puteti trimite si mie toate cartile pe care le aveti in format electronic? andre_ea22@yahoo.com Multumesc mult! Am ocazia acum in week-end sa printez si as dori sa pot printa cat mai multe.





Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simic spune:

Buna!


Sunt mamica unei fetite dulci de 1 an si 3 luni.

Cum este un copil " leu" plin de energie deja ma gandesc sa ma apuc de citit :).De curand am inceput sa caut prin librarii astfel de carti si acum am gasit acest subiect. Deja mi-am facut o lista cu cartile recomandate.

As dori si eu pe email ce carti aveti voi in format electronic la adresa simi_em@yahoo.com.

Multumesc mult!
Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

mie mi-au placut mult "Copilul de la 1 la 3 ani" si "Copilul de la 3 la 6 ani" de Anne Bacus - la editura Teora


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Imi puteti trimite si mie toate cartile pe care le aveti in format electronic?valerincarlescu1@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ianusca spune:

As dori si eu sa primesc in format electronic, ce carti aveti disponibile despre psihologia copilului;adresa mea este pobereznicdana@yahoo.com
Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creola132001 spune:

auras_80 ti-am trimis cele 3 carti.
Lidia ti-am trimis cartea dorita.
ancadany care e adresa ta de mail ca sa iti trimit cele 2 carti?
Daca te intereseaza, mai am in format electronic "Totul se intampla inainte de 6 ani". Tu ce carti ai?
Mariana

Mergi la inceput