Carti de psihologia copilului

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Daca aveti timp va rog sa mi trimiteti si mie in format electronic ce aveti pe adresa mrcds_1@yahoo.com.
Am un baietel de 7 ani care a fost si este cuminte si cu care ne intelegem dar in schimb am si o fetita de 1 an si aproape 3 luni care este foarte energica si cu personalitate si cu care vreau sa o scot la liman.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Buna mamici si burtici,
Eu sunt inca o burtica mica (10+), dar fiind nevoita sa stau mai mult in pat, mi-ar folosi tare mult cartile despre psihologia coilului. Daca mi le poate cineva trimite, va raman recunoscatoare. Adresa mea este the_elpower@yahoo.com.
Va multumesc mult si va urez multa sanatate voua si puilor vostri!

Trebuie sa te gandesti la caracterul tau. Sa stii in ce te schimbi, cum vei fi schimbat si ce nu poate fi schimbat la loc. Bunele maniere nu sunt deajuns. Nu sunt acelasi lucru cu o inima buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

quote:
Originally posted by pisicuta si matei

multumesc pentru ajutor mariussimiuc.E bina ca atunci cand eu nu sunt pe faza trimite altcineva,ca e tare neplacut sa astepti ceva pentru mult timp.
Le trimisesem fetelor deja si am mai trimis si la badriana si georgeta.

V-am scris sa va spun ca [b]danita[/b] este o scumpa si mi-a trimis la schimb inca doua carti:"Meseria de parinte" de IOAN DOLEAN si DACIAN DORIN DOLEAN plus un ghid pentru viitoarele mamici si niste carti ilustrate pentru copii in limba engleza.Cartile pentru copii nu am apucat inca sa le downloadez pe toate pentru ca este o restrictie pe site-ul respectiv si nu se pote decat o carte la 30 min.dar am sa le iau si le pot trimite doritorilor

O zi buna tuturor!

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor



pot sa ma mai inscriu si eu, cand ai timp? adresa mea de mail este luanaines@gmail.com multumesc mult, mult!

Luana si Hora - 14 Mai 2006

Hora Lucia
www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

"Toamna,dafinul ia culoarea schimbatoare a fosforului si, dupa zilele lungi, suparator de pline de praf, simti primele zvacniri ale toamnei ca aripile unui fluture, falfaind in dorinta de a se deschide."(Lawrence Durrell)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clementina spune:

daca este posibil m-ar interesa si pe mine cartile in format electronic despre psihologia copilului si daca este posibil caticelele ilustrate pentru copii.
adresa de mail este :clementina@foa.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Am trimis,ca nu stiu daca mariussimiuc a trimis.Si am gasit eu o modalitate de a obtine iar cartile.Asa ca am sa fiu la datorie.
Am trimis la mercedes,elpower,26octombrie si clememtina.

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

imi trimiteti si mie cartile de psihologia copilului si carticelele ilustrate.
va multumesc.
adresa mea e :gabipap77@yahoo.com

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Va rog mult sa-mi trimiteti si mie carticelele ilustrate.

Multumesc.
danielacostache2004@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Buna mamici!
Am si eu un baietel de 3 ani energic si il iubesc foarte mult, deci cred ca fara sa vreau ii accept cam multe. As dori si eu cartile pe care le aveti, am dat un Pm lui Witchie si un mail lui Adek.
Daca mai aveti noutati as dori si eu , mai ales cele doua carti date de danita, pe crengu75@yahoo.com.
Va multumesc din suflet.

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluimatei spune:

BUna ! si eu sunt interesata de tot ceea ce aveti in format electronic in acest domeniu. Adresa mea de e-mail este geanina0112@yahoo.com.
Va multumesc frumos si raman in asteptarea lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalimana spune:

conform zicalei "la placinte inainte..........",as dori si eu cartile in format electronic. imi place sa citesc si o sa le savurez cu mare placere, mai ales ca sunt interesata. Adresa mea este thea22bz@yahoo.com.

Mergi la inceput