Cit de aproape ati fost de droguri?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magh spune:

Am fumat o singura data o marihuana in patru. Nu ma mai puteam opri din ras...Bine ca s-a rezumat doar la atat. (deh... tanar si nelinistit).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alison spune:

lucrez cu ele(sunt unele care inlatura durerea)dar nu ma tenteaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

mi s-a oferit, de catre un amic, mi-a zis sa incerc. am zis pas si ma bucur ca n-am dat curs invitatiei. odata bariera psihologica trecuta, dependenta e mult mai aproape.


Gabi, mami de Davidush . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Whether you think you CAN or you CAN'T,
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52049" target="_blank">_JURNAL DE STRUMF_ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . either way you are right.(Henry Ford)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Aici unele droguri-asa zise soft drugs sunt legale!Nu ma intereseaza!Pt amatori :drogurile mai noi,sintetice si ieftine,de ex cristal methul dau dependenta din prima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Nu m-au tentat niciodata,eu nici macar nu fumez si ma deranjeaza enorm cind se fumeaza marihuana pe strada.E atit de puternic mirosul incit il simt de la departare .

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

eu am incercat in fragedele-mi tinereturi. tigari. de fro 5 ori. de trei ori nu s-a intamplat nimic, ma durea capul sau pur si simplu nicio reactie, de 2 ori am fost in extreme: eram fff obosita si aveam inpresia ca daca inchid ochii vine apocalipsa asa ca i-am stresat pe toti ca nu cumva sa ma lase sa adorm, iar odata radeam din ORICE, ma uitam la mine in oglinda si nu ma puteam opri din ras. imi aratai un deget, lesinam de ras.
nu ma tenteaza, ba din contra, stiu ce efecte nocive au. le urasc din tot sufletul meu si daca as avea bani muuulti, impotriva lor as lupta.

b

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Din fericire nu am avut nici un contact personal cu drogurile si nici nu imi doresc!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexadra spune:

sotul meu a stai in germania pana acum 4 ani cand ne-am cunoscut, i-am spus ca nu are ce cauta la mine daca nu se lasa, s-a lasat, ne-am casatorit si dupa 4 ani s-a apucat din nou, l-am dat afara si am bagat divortul....

Mamica de print Raul Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

sunt total impotriva!
nu am folosit, nu m-au tentat niciodata!

"Help my bunny take over the world!"
http://tt.lilypie.com/VGHop3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Robertino26 spune:

Am lucrat cu ele o perioada
Nu m-au tentat
Am prieteni care mai trag ocazional<marijuana>si nu coca

Mergi la inceput