Cit de aproape ati fost de droguri?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Niciodata nu am incercat si nici nu am aceasta curiozitate..cu tigarile am avut de cateva ori si le-am lasat k nu-mi aduceau nimic iar cafeaua nu o suport..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Droguri? Nu m-am drogat niciodata, nici macar vicii mai legale (cafea sau tigari) nu am. Alcool nu pun pe limba decat la revelion, berea nu-mi place de mor (si culmea toata lumea imi sugera sa beau - fara alcool- ca cica faci lapte). Nu sunt curioasa sa incerc, nu ma atrage deloc ideea si nu pentru ca mi-as impune asta. Pur si simplu nu-mi starneste curiozitatea.
In alta ordine de idei, nu cunosc persoane care se drogheaza sau care s-au drogat vreodata, nici macar nu am auzit despre prieteni/cunostinte de-ale mele ca ar face asta.
Sa nu credeti ca stau la manastire , am si eu pacatele mele...dulci si ciocolatii (sau albe)!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

EU ce sa zic,sint probabil cel mai depravat din zona:))) Heroina nu am incercat si nici nu ma tenteaza,e cel mai pacatos drog.De fapt da dependenta cel mai repede si daca ajungi sa te injectezi 1% mai scapa.Dar iarba mai fumez,cocaina am mai folosit,ultima data acum vreun an jumate,si cam atat.Am luat odata LSD la o petrecere,nebunie,vedeam strumfi.Efectiv erau in camera si tzopaiau si eu eram foarte intrigat ca nu ma bagau in seama ,nu se joaca cu mine si urlam la ei.De mare exceptie..!Eram Acum sint cumintel:))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Da, fostul meu sot... O tragedie care a stricat o familie frumoasa... Nenorocita substanta cocaina asta!!! A murit pe 14 Iunie anul asta de overdoza...
Nu va jucati cu asa ceva!!!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

N-am avut nici un contact cu drogurile, nici eu nici altcineva din anturajul meu. Sper ca nici in continuare sa nu am nimic de-a face cu asa ceva. Si cand scriu asta ma gandesc mai ales la copiii mei. Sper sa ma ajute Dumnezeu sa-i invat de bine, sa nu se lase vreodata tentati de ele. Recunosc, mi-e destul de teama de asta.

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Io-s viciata :) Fumez tigari, Marijuana, beau alcool, ce sa mai, sint distrusa
Cred ca ati omis sa luati in cont consumul rezonabil. Nimeni nu spune sa nu pui gura, totul e sa nu devii dependent.

Toulouse, la ville rose


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Numai puritani pe la subiectul asta...Hm!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Nu am avut nici un contact cu drogurile propiuzise dar beau cafea (o data pe zi) care si asta e un droguletz .

Un bb are nevoie de noi :

http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

N-am avut contact cu drogurile si nici nu sunt curioasa. In schimb recunosc, sunt dependenta de cafeaua de dimineata. Fara ea, nu stiu nici cum ma cheama.

Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

Mai grele nu ma tenteaza si nici nu ma intereseaza.

daca am fumat o data marijuana si am mancat o data ciuperci halucinogene

se puuune???

nu e un obicei si nici o dependentza (doamne-fereste!)
ca am vrut sa le incerc pe toate in viata, de amuzament, ce-i inofensiv
ca nu-mi pot imagina traiul numai stand in pat si band laptic.
o saritura cu parasuta
cu parapanta
sau macar o palinca de Craciun odata la 3 ani
nu-s un capat de tzara!!!

vorba antoniei
ce de puritani!!toata lumea bea numai cafea!

Mergi la inceput