Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Am nascut-o pe Elise inainte cu 10 zile sa implinesc 22 ani! Si sotul meu a implinit tot 22 dupa 3 zile dupa ce s-a nascut principessa noastra!
... faza haioasa e ca ne-am casatorit in anul 1 de facultate (cand aveam ambii nici 20 ani) si toata lumea astepta sa-mi creasca burtica....mare le-a fost mirarea cand au vazut ca ne de asta ne "luasem"!
...a venit puiul la timpul ei!!!!!
...abia asteptam un fratior!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Razvan a venit in casa nostra la 29 de ani.
In tinerete credeam ca o sa fac un copil la 25 de ani ca mama.Nu a fost sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Eu cu o saptamana inainte de a implini 33 de ani si am votat la intervalul 30-32. Sper ca e ok!

Catalina & Andrei(3ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

De abia implinisem 26 de ani, de o luna mai precis.

Cristina si bebe Stefan Costin (25.02.2005)- Rinu-Balerinu'

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lucia_B spune:

Eu am nascut luna aceasta o princesa cu numele Laura. Mami are deja 25 ani, a vrut mai devreme dar au fost multe motive (minore) pentru a amina. Sunt impreuna cu sotul de 8 ani si casatorita de 6 si uite abia acum am facut treaba. Si nu regret ca am asteptat.

pozici
---------------
Tot raul e inspre bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Eu am nascut prima fetita la 24 ani si a doua la 26 ani.Sint doua scumpe iar daca as avea ajutor ...tare mi-ar place sa le fac si un fratior

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Eu duminica implinesc 34 de ani, iar fiica mea, Alexandra, 3 luni si 1 saptamana. Anul trecut de ziua mea a fost prima zi a ultimei menstruatii ( eu inca alaptez!), asa ca toata sarcina n-am avut probleme la analize sau control sa tin minte data UM!!! Ne-am dorit mult un bebe si a venit dupa 5 ani de tratamente intense. Si deja ne gandim la bb2, dupa ce fata implineste 1 an avem liber de la dr. sa ne apucam de treaba (am nascut prin cezariana, ca altfel...)

Cati si Alexandra (24.07.2005)http://community.webshots.com/user/caterina71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

fetita mea s-a nascut cu 2 luni inainte a implini mami 31 de ani si cu 20 de zile inainte de a implini tati 32 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Azi fetita mea are 4 luni.Eu am implinit 29 de ani in august si sotul 30 in martie.

mamica scumpei Bibi-02/07/05
http://pg.photos.yahoo.com/ph/anca76nitu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didigargarita spune:

am 2 fetite si pe prima am nascut-o la 23 ani iar pe a doua la 32 exact de ziua mea si toate trei suntem in zodia Varsator

Mergi la inceput