Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otis41 spune:

Primul copil si prima sarcina a fost la 34 de ani, un baietel frumos, dorit, iubit...
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mela Pitica spune:

Eu m-am casatorit la 22 de ani si am devenit mamica pt. prima oara la 23 de ani. Si Dumnezeu m-a ajutat si la 33 de ani am fost mamica a doua oara. Am doua fete cucuiete si sunt tare mandra de ele.


Mihaela, Maria si bebe Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Ne-am casatorit la 23 ani si primul a venit la 25 ani.
Acum eu am 28 ani si ma gandesk deja la bb2,care speram sa fie fetitza.Inca nu ne-am pus pe lucru ,dar in curand :)

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonita spune:

Eu am nascut la 21de ani.Nu eram tocmai pregatiti pentru un bebe,dar multumim lui Dumnezeu in fiecare zi ca ni l-a dat.
Sa ne traiasca puii si sa fie sanatosi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iully spune:

Eu am nascut la 23 ani un baietel pe care-l cheama Cistian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura030677 spune:


Primul bebe a venit la 24 de ani si 5 luni, asteptat, visat, dorit si mult iubit Un luptator si un copil pozitiv din primele ore!

iar al doilea, mai nastrusnic, a venit pe lume dupa 2 ani si 2 luni, adica la 26 de ani...la fel de iubit ca si primul si ne-a oferit si el emotii mari dupa nastere.

O mamica mandra a doi flacai: Raducu si Rares care se iubesc mult deja

PS: seara la culcare cel mare spune Ingerasul, mai intai pentru Rares ("ca el e mic si nu stie, dar a sa creasca mare ca mine!")si apoi si pentru el: doi scumpi

Sa ne traiasca copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

L-am nascut pe Rayan la 28 de ani si 5 luni.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

m-am casatorit la 21 de ani si sunt insarcinata acum, la 25.

daca as fi citit la altcineva datele astea, as fi zis ca s-a cam grabit... dar daca totul pare perfect, poate chiar este perfect si atunci de ce sa nu ma fi lasat in voia inimii? asta am simtit, asta am facut.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Alex s-a nascut cand aveam 27 de ani si 2 luni! Cred c-a stiut D-zeu mai bine cand a fost momentul potrivit...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

Frumusetea de fetita a venit la 32 ani (acum am 33 ani), dupa o lupta de aproape 9 ani si o extrauterina pe la 30 ani.

"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput