Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

La nici 21 de ani ...eram necasatorita cu tatal lui ..studenta ...unii au spus ca e cea mai mare greseala ..dar eu spun ca e cel mai frumos dar ....acu are 9 ani si 7 luni ...si e "soacra mareeeeee"

----------------------------------------------------
Alessia,Dezbracatu' si Spiderman

Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu

O parte din mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaD spune:

Eu am nascut la 24 de ani o frumusete de baiat,saten deschis,cu niste ochi albastri superbi,cu gene lungi,intoarse,urechiuse mici,lipite...e viata mea!Nu exista nicio bucurie mai mare pe lume in viata unei femei,sunt sigura!Ma intreb acum ...oare cum am putut sa traiesc inante fara el?!Nu eram innebunita dupa copii.Cand avea cam 23 ani am inceput sa ma uit dupa pitici pe strada,aveam si o nepotica de un an...i-o tot ceream lui frati-miu sa stau cu ea.Cea mai frumoasa zi din viata mea ramane 3 octombrie 1999,la ora 2.15,ora nasterii lui Cosmin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Am nascut-o pe Maia la 33 de ani,dupa ce am asteptat o viata intreaga!Este cel mai frumos dar pe care l-am primit vreodata si nu o sa reusesc niciodata sa ii multumesc lui Dumnezeu pentru ea.

Sheherezada si Maia-Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns David_mami spune:

La 26 si 5 luni s-a intamplat minunea si la 27 si 2 luni am facut cunostinta cu cavalerul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

la 29 ani si jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

am avut la 23 de ani primul copil iar la 28 pe cel de-al II-lea.mi-a fost greu ca eram tanara si fara ajutor si experienta ,dar acum cand il vad mare , ne intelegem bine nu mai regret nimic cred ca faptul ca nu l-am avu mai tarziu este un avantaj pentru relatia dintre mine si el.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

La 24 m-am maritat,la 26 am luat casa si la 27 l-am nascut pe Vlad.
andrei a venit ceva mai tirziu,la 31 de ani.
Acum suntem o familie implinita.

poze

Monica ,mama lui Andrei (17 iulie 2007)si Vlad (8 martie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Eu am nascut la 22 de ani. mie imi placve ideea de a creste o data cu copilul, mai ales daca ai posibilitatea de al creste. Nu trebuie sa astepti sa treaca viata pe langa tine.

Lore, mamicutza lui David
http://good-times.webshots.com/album/560900464EBTcPL?vhost=good-times&start=108

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

pe vladut l-am nascut la 26 de ani si 4 luni astept momentul potrivit pt al doilea!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Eu am nascut la 26 ani si 6 luni.Acum David are deja 6 luni si 1 sapt si este lumina ochilor nostri!


Alyna cu pitik de Davidik (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput