Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alitzu79 spune:

la 25 de ani...ce frumoasa perioada a inceput atunci si se continua.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

La 27 pe Emma ,iar acum la 32 mai dam bice dar nu se mai prinde.
Vom mai vedea!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

la 29 ani

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2 spune:

primul si singurul copil (deocamdata)l-am nascut la 25 de ani .am nascut la data de 1 aprilie 2007 si am o fetita,bianca-ioana

coca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Cred ca sunt una din cele mai tinere mamici de pe DC.Am 19 ani casatorita de un an si bebe nascut acum 3 saptamani.Tare mi-s mandra.Oricum in august fac 20

irina mami de Pierre-Sebastien

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuisaTL spune:

Buna,

Eu am nascut la 25 de ani o minunatie de fetita. Este mai mult decat mi-as fi imaginat si dorit vreodata. E o binecuvantare venita de sus, de la Dumnezeu. Acum ni-l dorim pe al doilea. Spre sfarsitul acestui an. Abia asteptam sa se-ntample din nou minunea!!!

Luisa, mami de dorothy (24 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanuele4u spune:

Cand eram copil imi "propusesem " sa am doi copii..ideal pereche..amandoi pana la 30 de ani. Din pacate dupa 5 ani de incercari am reusit sa raman gravida..asa ca am nascut o papusa de fetita la 30 de ani si jumatate. Al doilea copil ( daca ar fi sa mai fie) l-as avea la aproape 34 de ani..asa ca s-ar putea sa ma opresc aici. Am tot ce mi-am dorit..cred ca nici 10 copii nu mi-ar oferi bucuria pe care mi-a oferit-o primul copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Muste spune:

Eu l-am nascut pe Andrei la 27 de ani si cred ca este o varsta tocmai buna...insa asta conteaza mai putin, copilul se naste atunci cand trebuie, asa ca...santate la toata lumea - mamici, tati si copii- si sa ne crestem nepotii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cana spune:

Eu am nascuto pe fiica mea la 23 ani deci acum 7 ani si jumate a fost una din cele mai bune decizii luate din viata mea pana acuma sa i de Dumnezeu sanatate si tot ce isi doreste in viata




ANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onyxg1998 spune:

Eu l-am nascut pe Vlad la 22 de ani, acum 6 ani si jumatate si cand mi l-a dat doctorul in brate a fost cel mai frumos moment din viata mea! Nu stiu daca si celelalte mame au simtit la fel dar eu in momentul in care am aflat ca sunt insarcinata a fost un moment extraordinar, parca pluteam de fericire, eram cu gura pana la urechi, iar in momentul in care l-am vazut prima data, eram gata sa-l mananc de drag si de fericire, ca in povestile in care pe print il inghite de bucurie si apoi il scoate la loc. As vrea sa mai trec prin aceeasi experienta din nou, chiar daca a fost extrem de dureros, in momentul in care l-am privit pentru prima oara mi-a trecut si durere si tot.



Pupik de la Onyx si Vlad

Mergi la inceput