Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns celsi spune:

LAM NASCUT PE CEYAR PE 21 05 2006 DUPA LUNGI EFORTURI.EU AVEAM 24 ANI IAR SOTUL 29 ANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Sunt printre cele tarzii, la 34 l/am nascut. Pana la 25 nu ma lasau parintii sa ma casatoresc cu cine imi era drag, am inceput apoi seviciul si vroiam sa ma afirm, m-am certat cu dragul si ne-am despartit, dupa doi ani ne-am impacat, ne-am casatorit, am stat un an si am facut bebelul. Nici nu mi-am dat seama ca trecuse atata timp...

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peti spune:

Aveam aproape 31 de ani cand a venit pe lume Stefan. O minune de baietel, care acum e un voinic de 1 an si aproape 10 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyboy spune:

aveam 27 ani si 2 luni cand l-am nascut pe razvan - o minune de copil
acum am 34 si la sfarsitul lui septembrie astept al doilea copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinalupu spune:

aveam 30 de ani cand am nascut.

mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karma_cb spune:

Ma numar si eu printre mamicile foarte tinere.
L-am nascut pe Bogdan cand aveam 18 1/2, dar a fost o poveste foarte trista... acum sunt fericita ca-l am si mandra ca sunt o mamica tanara (31 ani).

La 21 de ani am ramas vaduva, dar a doua oara am avut noroc, am un sot deosebit, crestem baiatul impreuna si ne mai dorim o fetita...

tuturor mamicilor! Varsta nu conteaza, maternitatea nu se compara cu nimic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilincalif spune:

eu ma inscriu la mamici ciudatenii, mai aveam un pic si o ajungeam pe madam Iliescu (no offense!)... am nascut la 41, desi sint impreuna cu iubirea vietii mele din noiembrie 1986 (ei bine, da, facem douazeci de ani) iar casatoriti sintem de aproape 5 ani, din noiembrie 2001... cind v-am zis ca-s ciudatenie, n-am glumit !

Ioana si Zamfiruca, minunata mamei

"Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

buna mamicieu am ramas insarcinata la27de ani si 6luni si am nascut la 28si 3 luni inauarie2005 si acum sint iarasi insarcinata [ [ am 5 luni o sa nasc in septembrie,va pupic

yagi tina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

salutare am avut 27 de ani si 4 luni cand l-am adus pe lume pe BB meu

evi , Eric 14.06.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra28 spune:

29 de ani si doua luni aveam cand s-a nascut Alexandru- Mihai.
Peste un an, adica la 32 de ani intentionez sa mai am un bebe, poate fetita de data asta,
Doamne ajuta!

andra, mami de Alexandru (27 ianuarie 2004)

Mergi la inceput