Jocuri noi (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

mai am o rugamite, in casa este un frigider verde unde imi arata ochiul ce trebuie sa fac acolo?

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

si cu femeia de servici ce fac?

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am plecat de acolo si papagalul tot nu a venit dupa mine, acum m/am intors in casa, deoarece am impresia ca mai am ceva de facut pe aici, dar nu imi dau seama ce

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

mai este si poza iubitului mei care se pare ca vrea sa imi zica ceva, dar nu stiu ce

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

arboria mersi mult de raspuns dar nu-mi da umbrela ca zice ca e promisa altcuiva. si papagalul???? am taiat ata si tot nu vine! ma dispera rau de tot. mai ajuta-ma putin te rog

gemenusilor BIANCA si TUDOR - 03.11.2004

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Julia: din cate tin eu minte cum arata pagina aia de inregistrare, avea trei linkuri: unul in dreapta in engleza pe care scria "exit", unul in stanga in greceste cu o sageata parca si inca unul in dreapta in greceste, deasupra sau dedesubt de exit, cu sageata dreapta... Pe acela trebuie sa apesi. Scrie ceva in geceste, parca incepe cu "a"...

Adrianna: trebuie sa faci sa ploua. Vezi ca este un hidrant la iesirea din magazin... si ai ceva in inventar...

Val: ai hranit papagalul?

Ma intorc la Peru, va astept acolo . Sper sa rezist tentatiei de a ma mai uita la solutie .


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

sunt blocata langa caini si nu mai pot sa ies de acolo , am indotatt/o de ciocolata, dar nimic

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am inceput din nou, dar nu mai gasesc lanterna

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

si nici discheta

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Discheta este in sufragerie langa TV din cate tin minte. Lanterna nu mai stiu.

Eu sunt blocata in Peru in subteran... Am luat ce era de luat dar nu pot sa mai ies. Vlada? pe unde mai esti?


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput