Ce ziceti de o intalnire in Parcul Tineretului

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Oana, cred ca o amanam oricum din pricina vremii. Eu am tot studiat prognoza si pentru toata saptamana se anunta vremea cu ploi si in racire. Poate o facem saptamana cealalta. Trebuie sa ne vedem!



Cristina si Alexandra (30.09.2004)
cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Am ajuns sa ma rog sa ploua!!!!!!!!!!
Este obligatoriu sa ne intalnim toate. Si puii au varste apropiate si s-ar putea imprieteni de-a lungul timpului.

Oana si bb Eric (20.05.2004)
http://www.lamaze.ro
http://community.webshots.com/user/oana_mm
http://www.divertastore.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

De imprietenit sigur o vor face, suntem prea unite noi pe aici sa nu fie si ei. Chiar daca pana acum nu ne-am vazut.




Cristina si Alexandra (30.09.2004)
cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Fetelor ,am inteles ca nu ne vedem saptamana asta .Oricm e si destul de frig . Da ce ziceti de saptamana urmatoare ,pe 9 sau 10 aprilie ?Daca da ,pe la ce ora ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Briantis, cred ca tuturor ne convine in jurul pranzului. Dar hai sa facem planurile pe miercuri-joi sa vedem si cum e vremea. E intr-adevar urat afara, dar prognoza pe care o urmaresc eu zice ca sambata viitoare ar fi frumos, iar duminica ploua....dar pana atunci mai e.



Cristina si Alexandra (30.09.2004)
cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Va trebui sa iau supa si lingurita dupa noi si biberonul si laptele da' nu-i bai, daca e frumos afara ne descurcam. Va trebui sa-l si adorm (cea mai grea sarcina!), dar asta-i meseria

Bucuria de ne cunoaste e mai importanta decat toate aceste lucruri care, oricum, tot trebuie facute

Va pupam si asteptam sa ne vedem. Cine mai vine?

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Asta e si la mine greu, noi cu bebicii mici si program de masa....
Rozi, eu nu as putea sa-i dau sa pape in deplasare, inca varsa si oricum...mi-e greu, se murdareste, vrea si lapte neaparat....
Propun sa ne spunem orele care ne "convin" cat de cat, poate gasim un interval comun.
La mine mesele sunt in jur de 10 si apoi 14. Deci intre 11-13 pot raspunde prezent. Pot sa o si aman/decalez cu o jumatate de ora.... Deci gaseste si tu un interval care te avantajeaza....si vedem cum le convingem pe celelalte fete.



Cristina si Alexandra (30.09.2004)
cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Daca e frumos si daca ajung pana acolo, eu stau mai mult de 2 ore. Am experimentat si m-am descurcat (mai greu, dar am reusit!) sa stau si 4 ore in parc, cu toate tabieturile lui.

Deci mie imi convine dupa ora 10:30, oricat. Mai bine, stau acolo, pun un steag pe carucior, voi veniti pe rand si ma recunoasteti si eu va cunosc pe toate!!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bun asa! Deci cum a zis prima data Oana, in jur de 11 e ok. Numai sa fie frumos si ne vedem.



Cristina si Alexandra (30.09.2004)
cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Ia zi, don'soara Cosmina (sau Teo cu meteo?) cum va fi vremea in we?

Iar don'soara Oana_mm - rugam descrieti ieczact locu', ca io ma ratacesc in parcul ala!



Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput