Pe cind floricica?

Pe cind floricica? | Autor: DIALORI

Link direct la acest mesaj

Am facut o donatie lui Mihaitza acum 2 sapt. si nu mi-a aprut nici o floricica in dreptul numelui meu.Am scris si am raspuns mesaje si nu am vazut deloc floricica in dreptul meu.Ce se intimpla? Cam cit dureaza ? e greu de pus?????

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Pai mai bine intreaba si tu pe cineva care a primit deja floricica pe PM. sau direct pe PM pe desprecopii (Mirela) daca nu ti se raspunde aici.

Ramonika si pisicile Vladutz Tigrutz si Alina Bubulina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am vrut sa ma loghez de la distanta sa vad conturile din Romania - dar imi mai trebuie o parola de la banca, Promit sa actualizez conturile de acolo cit mai repede.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

sunt departe de a avea drept de lup moralizator...
de ce iti astepti floricica? cu ce o sa te deosebesca de ceilalti faptul ca ai o floricica langa nickname?
inteleg sa iti fie oferita, inteleg sa o primesti ca pe un dar onorific, dar de ce sa o ceri?

tu de ce faci donatii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina spune:

De acord cu Yasmin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Dialori merita floricica si cred ca ar trebui sa o poata purta cu mandrie din moment ce am promis-o



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Eu am dontat banuti din tot sufletul pentru aceasta floricica ca sa fiu mandra ca pot ajuta si eu pe cineva care are cu adevarat nevoie si ma bucur enorm de mult cand vad floricele in dreptul numelui meu.

Cand se mai da "FLORICELE" eu sunt prima pe lista sa colect cat mai multe.

(Aici sunt BRATARILE multi-colore pentru cei care ajuta.)

Din putin cu putin ajutam sufelete nevinovate care au nevoie de ajutor.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A fost odata...Fat-Frumos din LACRIMA

Mergi la inceput