Intrebare tehnica pentru administratori

Intrebare tehnica pentru administratori | Autor: liviab

Link direct la acest mesaj

Dragii mei,

iata ce mi s-a intimplat toata saptamina trecuta: eu nu folosesc in mod curent Internet Explorer-ul pentru navigare, ci Mozilla Firefox. De aproape o saptamina nu am reusit sa intru pe DC cu Mozilla, pentru ca mi se spunea ca e revizie tehnica. Astazi, din greseala am deschis IE si...surpriza, am reusit sa intru. Am incercat din nou cu Mozilla...acelasi raspuns: revizie tehnica. Mi-e foarte ciuda ca nu am reusit sa intru toata saptamina trecuta, mai ales ca asteptam un raspuns ca sa pot trimite niste bani. Acum s-a rezolvat, dar puteti sa-mi explicati care ar fi motivul pentru care s-a intimplat ce s-a intimplat? Ca nu-s prea experta in astfel de lucruri, dar as vrea sa inteleg. Multumesc mult.
Livia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liviab spune:

Hellooooo! E cineva aici???
Ma lamureste careva?
Hai ca dau o
Ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Te-as ajuta cu mare placere dar nu folosesc decat IE si n-am idee ce-o fi. Am instalat si eu Mozilla acu' cateva zile si nu mi-a placut si l-am dat afara.
O fi si la mozilla de la cookies? In IE ei mai tin minte unele erori, oare si la mozilla e la fel? Daca incerci sa ii stergi poate dispare mesajul ala.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muccelmic spune:

Acest forum se afla pe un server Windows(daca nu ma insel).iar forumul este tot cu win facut...
Asa ca cei cu programe open-source trebuie sa mai astepte putzin pana va functiona totul la fel pe toate Browser-ele...

La mine nu merge sa schimb HTML is OFF.

Nu cred ca are legatura cu Cookies, mai curand cu pop-up blocking,css etc..

Bafta!

p.s. Eu am decat Linux pe computer, deci nu am alternativa IE si daca sunt zile cand nu pot accesa forumul, asta e...n-am ce face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

mai curand cu refresh-ul.

Cu respect,
G.

Choose life

Mergi la inceput