Cine stie ceva despre adoptii internationale?

Cine stie ceva despre adoptii internationale? | Autor: Theodora

Link direct la acest mesaj

Buna ziua tuturor!
Multi din voi probabil ma cunosc!
Intrebarea mea nu ma priveste in mod personal.
Tocmai ma sunat Alina,nasica lui Alexandros,unul din gemeni si Alinapant pe si mi-a pus aceasta intrebare.A fost azi la dentist(a) si in timp ce-i facea dintii frumusei a intrebat-o daca stie ce poate face pt a adopta un copil din Romania.Cica s-au oprit adoptiile si ca se cer niste sume imense de bani(20 000 euro!) pt a adopta un copil.Alina a promis sa intre si sa dea mai multe amanunte,dar m-am gindit ca pina atunci poate cineva stie mai mult si ne poate spune ce trebuie facut pentru cineva din Grecia care vrea sa adopte un copil din Romania.
Multi pupicei minunatilor parinti din acest grup!



POZELE NOASTRE: aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33733" target="_blank">GEMENII

POZE NOI www.desprecopii.com/info.asp?id=34" target="_blank">Articol DC despre gemeni www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">CIND VISUL DEVINE REALITATE!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Imi scuzati graba!
Am dat o cautare si am gasit tot ce vrea cineva sa stie despre adoptii internationale.
Oricum sint binevenite orice sfaturi.
Alina da un clic www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31364" target="_blank">AICI si ai sase pagini cu informatii.Va pup!



POZELE NOASTRE: aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33733" target="_blank">GEMENII

POZE NOI www.desprecopii.com/info.asp?id=34" target="_blank">Articol DC despre gemeni www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">CIND VISUL DEVINE REALITATE!

Mergi la inceput