Gradinita 203 - C.A. Rosetti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Invii subiectul pentru ca ne pregatim de gradi si ma intereseaza sistemul sbs.
Am gasit pe un site cum ca ar fi o singura grupa de sbs la gradinita asta si nu stiu ce pp asta, M face 3 ani in mai, dar se descurca bine singur, mananca, se duce la toaleta singur, se dezbraca, s-ar descurca si la o grupa mijlocie sa zic.

Ceva impresii mai proaspete?


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaP spune:

NU mai zpune nimeni nimic despre gradinita 203? Mai au step by step? Am mers acum 2 ani acolo si mi-au spus ca nu vor sa mai faca grupa de step by step, ce stiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Nu au mai facut. Cel putin asa mi-a spus mie dna directoare in mai - iunie, cand se faceau inscrierile. Altfel mi-a placut cum arata


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marmotita spune:

suntem in 2013. mai stie cineva cum este acum la gradinita 203?
cum e mancarea, cum sunt educatoarele, plusuri si minusuri. in vacante se primesc copiii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camihancu spune:

Buna,
Si pe mine ma intereseaza pareri actuale despre gr 203. Mi-am propus sa vizitez gradinita sapt viitoare sa vedem ce si cum...
Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Camihancu

Buna,
Si pe mine ma intereseaza pareri actuale despre gr 203. Mi-am propus sa vizitez gradinita sapt viitoare sa vedem ce si cum...
Multumesc mult


daca ajungi sa o vizitezi, te rugam mult sa ne dai si noua mai multe informatii..
oare la gradinitele de stat pot fi inscrisi si copii care nu tin de zona respectiva ? se tine cont de locul de munca al parintilor, zona in care lucreaza ?

multumesc anticipat.

Mergi la inceput