Cel mai frumos an din viata mea

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meme spune:

Va multumesc din suflet pentru gandurile pline de caldura.Va doresc si voua numai clipe frumoase alaturi de puii vostri si multi,multi ani fericiti impreuna.
Precum spunea si Gabriela,pe 29 ianuarie ne pregatim sa serbam "Ziua familiei",deoarece exact cu 1 an in urma Anca venea la ea acasa.Am pus-o in patutul pe care tocmai i-l cumparasem si a adormit imediat,dupa ce si-a baut primul biberon pregatit de mami.A dormit toata noaptea neintoarsa si linistita parca la gandul ca si a doua zi se va scula in acelasi patut cu mami veghind la capul ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

meme, cuvintele tale mi-au incalzit inima, va doresc sa aveti o viata plina de bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Ancutza e o fetitza norocoasa: dupa ce ca-i asha de frumushica, a mai primit si niste parinti minunati! Dumnezeu sa va binecuvinteze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Meme draga, mi-au dat lacrimile citind mesajul tau. Sa va dea Domnul muuuulti-multi ani la fel de frumosi si de fericiti ca si acesta, sa sarbatoriti cu bucurie ziua venirii in familie a Ancutei si sa faceti o sarbatoare din fiecare zi traita impreuna!
Pupici pentru Anca cea mica si frumoasa si dulce, sa fie un copil la fel de norocos toata viata!

Anemona
http://community.webshots.com/user/anemona112

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teletin spune:

buna fetelor ! ma numesc valy si sunt noua in rindul vostru . am si eu o intrebare la voi :unde trebuie sa ma adresez pentru adoptie ? va rog sa-mi dati mai multe amanunte !as vrea sa va mai intreb daca ar trebui sa-mi fac probleme mai tirziu cind puiul va creste si va afla . imi este foarte frica de acest lucru. astept raspuns de voi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

D-zeu sa va binecuvinteze!
Anca sa fie sanatoasa si sa va lumineze viata,m-a impresionat mult povestea ta,Meme!
Si eu am simtit asa ceva ,poti citi povestea mea la Nasterea pe glob-Aripi de inger deschise spre cer.

doris

Mergi la inceput