pregatiri sarbatori

pregatiri sarbatori | Autor: ione

Link direct la acest mesaj

Buna,
Ne gindim cum sa facem cu pomul de iarna, anul trecut, Elena la darimat cind era cu premergatorul, a tras de el.
Voi cum ati procedat?
Cu mosul deasemenea, cu cadourile?

Ionela, Maria & Elena 26 mai 2003

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SimoV spune:

Noi o sa facem un brad mai mic anul asta si il punem pe o masuta joasa, ca ai nostri inca nu merg in picioare, doar Lucas se ridica uneori daca se sprijina. Deci eu nu te pot ajuta cu sfaturi, ca ai mei sunt mai mici. Aici sunt niste portite de plastic, care se pot imbina si unii isi inconjoara bradul cu portite dinalea, deci e ca si cum bradul ar fi intr-o cusca (sper ca intelegi ce vreu sa zic) si atunci copiii nu ajung la brad sa il traga pe ei. Cu mosul/cadourile iar nu te pot ajuta - poate au fetele idei. Sunt curioasa si eu pt. la anul.
Slaba miscare pe forumul nostru de gemeni ... stiu ca mamicile sunt f. ocupate, ca majoritatea sunteti singure cu gemenii/tripletii...
Theodora - am vazut pozele noi cu baieteii tai, la brad. F. frumoase!!! Cum e la gradi? Ti-ai cautat servici, ca intr-o vreme ziceai ca o sa-ti cauti.
Va pupam pe toti si pe toate.

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirupati spune:

Ai mei au un an si patru luni si aproape merg. Nici noi nu prea stim ce sa facem, dar decit sa stam cu groaza ca trag pomul peste ei, mai bine anul asta luam unul mic si-l cocotzam undeva... Sau umplem casa de crengi de brad ! Important e sa miroasa a brad !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

SARBATORI FERICITE!


Ionela, Maria & Elena 26 mai 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:


Craciun fericit !
Un An Nou plin de bucurii !

Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Dradi mamici si gemenei!
Imi pare rau ca nu mai am timpul si cheful sa scriu prea des,desi va citesc zilnic!
Noi plecam azi la socrii pentru sarbatori si vom lipsi citeva zile!
Ma gindesc la fiecare din voi si va doresc tot ce e mai bun pe lume!
CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI 2005!
Va iubim!



POZELE NOASTRE: aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33733" target="_blank">GEMENII

POZE NOI si FOARTE NOI,04.dec.2004
KALA CHRISTUGHENA! Theodora,Alexandros & Yannis

Mergi la inceput