Pantaloni albi

Pantaloni albi | Autor: Ana71

Link direct la acest mesaj

Baietelului meu (4 ani si 11 luni)ii trebuie pentru serbarea de la gradi pantaloni albi. De fapt, copiii trebuie sa fie imbracati in alb (bluza, camasa are). Stiti cumva unde as putea gasi (eu locuiesc in Bucuresti)? Mi-e tare greu acum sa umblu prin oras (sunt gravida in luna a 7-a) si tare bine mi-ar prinde daca m-ati putea indruma spre un loc unde as putea gasi.
Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

M-am confruntat si eu cu aceeasi problema, baiatul meu tre' sa fie fulg de nea. Nu se gasesc pantaloni albi, cel putin nu p-entru 2-3 ani. Doar crem am gasit, in SYR, linga pasajul Lujerului, raionul Hanny Baby. Nu i-am luat, mi se parea ca va fi un "fulgusor" cam poluat... Ii cumpar eu material si-i facem costumas la o croitorie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

Daca poti sa te deplasezi pana acolo, in Europa gasesti sigur. Numai ca acum e cam aglomerat. Oricum, o sa merite deplasarea (si din punct de vedere financiar). O idee, desi e posibil sa fie cam scumpi acolo: la magazinele care vand haine pentru mirese (au si costumase pentru domnisoara/domnisorul de onoare.).

Mergi la inceput