Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mih spune:

Felicitari dragilor pentru tot ceea ce faceti, pentru daruirea voastra si pentru sufletul minunat pe care il aveti!
Imi pare tare rau ca nu am putut ajunge ....As fi vrut tare mult sa va cunosc live. Asta este, poate la urmatoarea intalnire!
Sunteti minunati!


Mih si nazdravanul Matei
http://community.webshots.com/user/bogux1973b
http://community.webshots.com/user/mateiutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

O poveste despre copii, despre Paul, Cristi, Mirela si compania, va fi difuzata la Radio Romania International, pe data de 22 decembrie.
Poate fi ascultata pe net cu real player la www.rri.ro, pe canalul in limba romana dar va fi tradusa in toate limbile de emisie ale RRI.
In cursul zilei voi posta textul pe site. Protagonistii vor fi Mirela so sotul, Freia, Any, Tata lu' Toma, domn' doc Cristian Popescu si Vilma

PS: si mie mi-a placut de voi:) In special de un bebelus cu niste ochi de peruzea, pe care habar nu am cum il cheama sau al cui e, dar n-am sa-l uit niciodata:)


Anda, 33+ saptamani, dr. Radoi, Municipal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

merci marusika:-)
da' sa dea norocu-n tine ca daca nu pui si explicatii la poze ne oprim tot tribu' la oradea sa ne esplici cine-i acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce frumoase sunt pozele! Multumim, Marius!

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danab spune:

Felicitari pentru tot ceea ce ati realizat!!!! D-zeu sa aiba grija in continuare de Paul!

Bravo "desprecopii"!!!!!!!

, Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Uici esti o scumpa, ca de obicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Papadie... scumpa, scumpa da' m-ai vazut ce mare m-am facut?
Gata, ma intorc la treaba in folosul comunitatii!


Anda, 33+ saptamani, dr. Radoi, Municipal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Am citit ce a scris Mihai, am vazut pozele, lacrimile din ochii Aniei, am citit ca Marius s-a gandit si la noi ceilalti membri , prezenti doar cu gandul si am simtit emotia intalnirii, m-am simtit de parca si eu as fi fost acolo cu voi.
Felicitari, sunteti grozavi !

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii !

Paul are nevoie de noi:
http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm

Sarbatori fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:



nu mutati acest subiect la Best of DC?

I.&www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Multumesc celor care ne-au aratat si noua pozele lor
Am trimis toate pozele mele catre Florin (admin), asa incat, cand va ajunge acasa, probabil ca le va sorta si le va alege pe cele mai reusite si le va pune pe server pentru toata lumea.
Vad ca nu prea mai scrieti detalii despre intalnire, asa ca mai adaug eu ce mi-am mai adus aminte (cu scuzele de rigoare daca mai apar neconcordante):
La un moment dat, Joxy a spus sa facem si o poza copiilor, dupa poza mare de familie. Eu eram mai departe, era galagie si nu am apucat sa dau replica. Ceva mai tarziu Marius a reiterat ideea, dar acum eram langa el si i-am spus ca abia reusesc parintii sa struneasca copiii lor, asa ca noi nu avem nici o sansa. Copiii se simteau bine si alergau care incotro, nu stateau locului nici o clipa.
Alexandra, fetita Carinei (Cary) a vazut ca toata lumea are ecuson, asa ca a luat si ea cele necesare si a completat unul pentru ea. A inceput cu numele de familie, apoi, sub el, prenumele. Dar Alexandra fiind mai lung, parca era prea scurta hartia, asa ca s-a gandit sa o ia in sus la sfarsit sa incapa tot Are o poza la mine in album, dar nu stiu daca se vede bine ecusonul, care era tare haios
Theo, baietel de mamicaluitheo, a prins aparatul foto al mamicii si il butona de zor in timp ce mamica isi lua o ceasca de cafea. Din fericire se pare ca inca mai functioneaza
Un baietel tipa de cate ori era fotografiat (poate il deranja blitzul, poate vroia sa fie incognito pe acolo, nu m-am prins). Am poza cu el (imi pare rau ca l-am agitat) dar nu mai stiu cum il cheama...

Mergi la inceput