Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michidutza spune:

A fost minunat cu toate ca am ajuns cam tarziu si nu mi-am pus ecuson ma uitam in jur tot timpul si-mi venea sa zambesc de cate ori recunosteam un nik.Mai timida din fire nu prea am vorbit cu nimeni dar sper ca data viitoare sa am mai mult curaj si sa intru in vb.cu toata lumea.Imi iubesc copilul enorm ,e minunea mea ,minunea care m-a facut sa cunosc niste oameni deosebiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

am reusit sa pun pozele in album, dar din pacate inca nu am apucat sa bag descrierile.pe unele pers nu le stiu si chiar imi va fi greu sa scriu ceva, daca va recunoasteti si vreti sa va indentificati, bagati un PM la fata

http://community.webshots.com/user/tumpi101

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce ati zice daca le-am prelucar un pic sa se vada mai bine? Tumpi? Ceilalti?

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Felicitari, sunteti minunati !!!

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

ar fi ok marius, din pacate la pozele mele de grup, din "exces de zel"am uitat sa declansez bliz-ul

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Dragilor (mai ales Alexandra), Paul a primit cei 12000 euro din conturile DC. Dar ati uitat de conturile raiffaisen? Cu ce mai este acolo, suma este deja stransa, deci plecarea e sigura.

Este victoria lui Paul si a familiei lui, este victoria DC, a Adelinei si a lui Cristi ( sa ii dea Dumnezeu sanatate), este a noastra a tuturor celor care au donat bani, au mediatizat cazul, au participat la bazar, au scris comunicate de presa, au sustinut moral familia, au trimis macar un gand bun catre copiii in suferinta.

Pentru Paul mai urmeaza sa se stranga cei 8000 euro pentru iunie 2005, sunt sigura ca nu va fi o problema.

Alexandra, asa cum am mai vorbit, propun sa lasam bazarul deschis permanent, ar trebui sa mai lucram putin la organizarea lui, dar fiind o treaba buna zic eu ca se pot strange bani nonstop. Si probabil sa-i trimitem in conturile DC, tot timpul ( din pacate) vor fi copii care vor avea nevoie de ei.

Inca o data felicitari tuturor

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Si noi va multumim si ne cerem scuze ca am stat atat de putin dar mandarina era tare plangacioasa, promitem ca data viitoare sa stam mai mult.
Pupam pe toata lumea,
Nadina, tati si mandarina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Gata atat cat am reusit sa le prelucrez:

http://www.marius.rdsor.ro/wtc

Cine vrea separat fisierele sa imi trimita un mail sau le fac "pachet" si va spun de unde sa le luati.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Intr-adevar a fost o intalnire pe cinste,sa speram ca vom mai repeta aceasta figura,caci tare mi-a placut!

Pozele ar trebui prelucrate,caci in mare parte sunt cam intunecate!

Si pe mine ma surprins placut venirea lui Marius,felicitari!!!mai ales ca m-a intampinat de la usa!desi am intarziat,nu m-a tras de urechi.

Multumiri organizatorilor si Admin-ului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Mi-a placut tare mult ca v-am cunoscut

poze noi cu taisia

Mergi la inceput