Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

Ceea ce a realizat marea familie DC este uluitor! Nu poate fi exprimata in cuvinte recunostinta si admiratia!
Bravo! Prin fotografii am intrat in acea atmosfera de vis si de daruire totala!
Felicitari!

lory

http://community.webshots.com/user/pnt_loredana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anamaria-Livia spune:

Am fost si noi... Imi e tare ciuda ca am ajuns asa de tārziu si ca am plecat atāt de repede. Am pierdut momente interesante.
Dar ne-am simtit bine de tot, ca acasa!
Va multumim ca ne-ati dat ocazia sa ne intālnim si sa ne vedem "in carne si oase"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Jos palaria pentru asa oameni minunati!!!!

Sint mindra ca sint membru DC, o spun cu toata inima, va simt ca o familie si va iubesc pe toti!!!



Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

si eu felicit organizatorii si participantzii, data viitoare o voi lua si pe fetitza mea; am observat ca nu doar parintii s-au simtit bine, copiii erau pur si simplu atomici, efervescenti!
draga Mada, te-am vazut si pe tine la Observator, degeaba ai incercat sa fugi din fata camerei de luat vederi;
sanatate multa lui Paul si bafta!

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

In primul rand vreau sa spun ca incep sa cred in minuni!!!! Suma de care Paul are nevoie la sfarsitul lunii, aproape ca s-a strans!!! Mai sunt in jur de 2500 Euro de strans daca nu ma insel... Doamne, nu pot exprima in cuvinte cat de mult ma bucur!

In al doilea rand am avut un adevarat GHINION, pentru ca cu vreo ora inainte de intalnire am primit un telefon care ne-a dat toate planurile peste cap! Atat de rau imi pare ca n-am ajuns nici acum sa va cunosc pe voi, cei cu care stau de vorba zi de zi!
Ma bucur sa aflu ca v-ati simtit atat de bine, ca a fost asa de frumos! Nu-mi ramane decat sa astept rabdatoare urmatoarea intalnire!

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vick spune:

A fost extraordinar ! Multumim DC ca existi !
Cuvintele nu pot descrie nici pe jumatate din atmosfera de acolo. Imi pare tare rau ca am ajuns destul de tarziu (cand se faceau pozele de grup).
Sunteti minunate si in realitate fetelor si aveti copii tare dragalasi !
Sa va dea Dumnezeu sanatate si numai bucurii !

Cu drag,
Vicky si Nick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Regret enorm ca nu am putut fi prezenti la intalnire cu toate ca ne-am dorit din tot sufletul,insa asta a fost,va multumesc pt descrierile voastre si pt poze,in felul acesta am trait si eu un pic din intalnire.Va felicit pe toti pt ca ati facut asa un lucru frumos.Dragostea nu prisoseste niciodata.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Salmida spune:

pt. tot ceea ce faceti si pt. ceea ce sunteti!

Am väzut emisiunea, pozele si cum emotiile nu au cuvinte ...

o pt. fiecare!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Felicitari!


Adela-



Sarbatori Fericite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Am vazut pozele, am vazut si stirile de la ora 19, asa ca incet incet incep si eu sa va cunosc...cine stie cand voi ajunge sa va stiu si live...
Asa ca am fost cu sufletul si cu gandul alaturi de voi, pentru ca sunteti niste oameni minunati si sunt mandra ca fac parte chiar daca virtual din grupul vostru!

si . Iar lui Paul sa-i aduca Mosul cadoul visat!

Mihaela, Diana(22 nov 1996) siSilvia(10 sept 2003)
poze1 ; poze2 ; poze3
proaspete cu Silvia
bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput