Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Din pacate abia pe la 7 aseara am ajuns in Bucuresti,sa nu-mi spuneti ca ati stat mai mult de ora aia ca ma oftic si mai rau.Oricum v-am vaz't la stiri,suntem CINEVA,noi
data aviatoare,sper din tot sufletul sa va vaz,live
mirela,florin!

Sarbatori fericite!
Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana spune:

Dragii mei, va felicit.
Paul, iti doresc numai bine ! sanatate multa si o viatza cat mai lunga si frumoasa, alaturi de mama si intreaga ta familie.
Dumnezeu sa va ajute !
Sunteti niste oameni deosebiti !
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

A fost nemaipomenit aseara. Am vazut in sfarsit cine se ascunde in spatele unui nick si am fost placut impresionata de cei mai multi dintre voi. Cum spunea Anda, si eu ma asteptam ca unii/unele sa fie mai in varsta, dar toti eram tineri si plini de viata. As fi vrut sa stau de vorba mai mult cu unii si cu altii dar sunt un pic mai timida si mai mult m-am invartit pe acolo. Ma bucur ca v-am cunoscut pe toti, ca fac parte din aceasta comunitate minunata si sper sa ne mai revedem curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorelai182003 spune:

Am vazut pozele! Foarte frumos dragilor!
Marius, eu am crezut ca esti din Bucuresti! Ce mult ai calatorit! Felicitari! Si felicitari tuturor care au venit la intalnire si celor care au fost langa noi cu sufletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia spune:

A fost o intalnire minunata,ne-am simtit extraordinar!Surpriza pentru mine a fost prezenta lui Florin si a Mirelei,nu stiam ca vor fi cu noi,m-am bucurat sa-i cunosc acum...iar ceea ce a fost cu adevarat o minune a fost cadoul pentru Paul,felicitari tuturor celor care au facut posibil ca toate acestea sa se intample!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Bravo! Am vazut pozele, sunteti superbi! Regretam, insa, ca n-am ajuns si noi.
,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

quote:
Originally posted by tata lu Toma

As vrea sa le spun ceva celor care nu au participat,fizic, la intalnirea dea ieri.
Dragilor, ATI FOST SI VOI ACOLO !!!
Marius, cu sensibilitatea-i caracteristica, este cel care ne-a aminitit asaeara, tuturor, ca intreaga mare familie DESPRECOPII este prezenta.
Va multumesc tuturor pentru o dupa-amiaza minunata.

vlad - acum un nick cu barba, cu ochelari si cu ... tricou






Am citit cu lacrimi in ochi toate postarile voastre.
Ieri, 5 decembrie, a fost aniversarea Andreei - 12 ani; si-a dorit de mult timp sa-si serbeze ziua impreuna cu colegii de clasa.

Dar DA, am fost si eu cu sufletul si gandul alaturi de voi! Si cred cu toata puterea ca, mai mult decat toate eforturile medicilor, atingerea miraculoasa a dragostei noastre, a tuturor, va face posibila recuperarea lui Paul.

Multumesc celor care au pus poze si am putut astfel sa vad si imagini de la intalnirea

tuturor celor care au facut posibila comunicarea intre atat de multe persoane, la distante atat de mari, astfel incat sa fie posibila o asemenea mobilizare.

Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Bravo -! n-am cuvinte....

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdaByron spune:

Multumesc celor care au descris intalnirea si celor care au pus poze.

Felicitari adminilor si tuturor celor care fac posibila existenta acestei comunitati.

Ada

Mergi la inceput