Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 12

membru veteran marius

18949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ehhh acum am sosit si eu ...din Bucuresti. E dimineata, am sa revin si eu cu impresii.

www.desprecopii.com bine v-am regasit!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro
Mergi la inceput
radu26
radu26

162 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite radu26 un Mesaj Privat  Reply with Quote
A fost frumos, si cred ca M34 a spus exact ce trebuia spus, asa ca nu o sa maiadug nimic. Am postat cateva fotografii (in limita fisierelor admise si i rezolutiei permise) in album, asa ca daca vreti sa trageti cu ochiul... Cine doreste ceva de pe acolo, mail la radu26@yahoo.com cu adresa unde doriti sa primiti si cu numele fotografiei pe care o doriti (va veni la rezolutie corespunzatoare, diferit de ceea ce este in album). Ne mai auzim.
Mergi la inceput
mamica_gutuie
mamica_gutuie

80 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mamica_gutuie un Mesaj Privat  Reply with Quote
Intr'adevar felicitari shi Dumnezeu sa va aiba in paza! Am lipsit aproape un an de pe DC shi e uimitor cate s-au schimbat in timpul acesta. Cat de multsi Oameni de nadejde shi cat de multe inimi ticaie la unison.
Acum un an am fost la o alta intalnire DC, in parcul Tineretului shi tsin minte ca eram cam 3 doamne la un domn. Danateu nascuse nu demult shi venise cu puiutsul :). Ma bucur sa vad ca s-a mai echilibrat balantsa. Ma bucur ca asha cum eu am gasit suport shi ajutor aici, intr-un moment dificil pentru mine, au gasit shi altsii. Va multsumesc din nou ca atsi fost langa mine (lix, qsar, tumpi, tsuk,teo, mamarutsa, papadia shi totsi care ma shtitsi) E minunat sa va citesc din nou, deshi acum de pe alte meleaguri. Enorm de multa informatsie shi activitate acumulate pe DC in ultimul an. Minunatsi shi frumoshi oameni, va iubesc!
E deosebit modul in care un suflet de copil poate schimba o lume! Sa ne traiasca shi sa avem parte de ei zburand shi infruptandu-se cu bucurie din viatsa!

PS: Iertare ca am stat departe de voi atata timp! Am pierdut multe, dar sper sa recuperez!
Mergi la inceput
mamicaluitheo
mamicaluitheo

7 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mamicaluitheo Adauga semn de carte la raspuns Trimite mamicaluitheo un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mamica gutuie bine ai revenit la

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze
Mergi la inceput
alinkav
alinkav

4150 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui alinkav  Trimite mesaj yahoo luialinkav Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinkav un Mesaj Privat  Reply with Quote

alina si Alex(22.11.2003)
http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc
Mergi la inceput
CristinaT
CristinaT

5108 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat  Reply with Quote
Neata, ce sa zic, intalnirile DC mi se par din ce in ce mai frumoase...

Imi pare bine ca v-am revazut sau ca ne-am cunoscut....
mamicile sunt extraordinar de frumoase
dar copii si mai si!!!!

am multa treaba asa ca nu mai spun decat un singur lucru:
cand am intrat aseara pe usa Oana mi-a zis a fost petrecere pe cinste, dar chiar nu stiu cand o fi apucat sa vada ceva ca a alergat tot timpul!!! :))

5 ani -14 februarie 2005

Mergi la inceput
tumpi
tumpi

4511 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui tumpi  Trimite mesaj yahoo luitumpi Adauga semn de carte la raspuns Trimite tumpi un Mesaj Privat  Reply with Quote
A fost intr-adevar ceva extraordinar, am mai fost si cu alte ocazii la intalnirile DC,dar aceasta m-a impresionat foarte mult.Desi multi dintre noi nu ne cunoastem,am demonstrat ca sufletul unui copil poate scoate la iveala ce avem mai bun in noi.Am sa incerc sa pun si eu pozele care le-am facut.
Cuvintele nu stiu sunt de prisos,ce e in sufletul nostru odata cu intalnirile astea e greu de descris in cuvinte in asa fel incat sa redai frumusetea acestor momente.
Abia astept si alte intalniri si nu in ultimul rand surprizele care ni le rezerva parintii

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Mergi la inceput
tata lu Toma
tata lu Toma

1729 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tata lu Toma un Mesaj Privat  Reply with Quote
As vrea sa le spun ceva celor care nu au participat,fizic, la intalnirea dea ieri.
Dragilor, ATI FOST SI VOI ACOLO !!!
Marius, cu sensibilitatea-i caracteristica, este cel care ne-a aminitit asaeara, tuturor, ca intreaga mare familie DESPRECOPII este prezenta.
Va multumesc tuturor pentru o dupa-amiaza minunata.

vlad - acum un nick cu barba, cu ochelari si cu ... tricou

Mergi la inceput
vilma
vilma

3353 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite vilma un Mesaj Privat  Reply with Quote
Intalnirea de iarna DC a fost minunata. Eu le multumesc celor care au facut putin, dar mult, pentru ca aceasta intalnire sa fie speciala.
Monicai, in primul rand, multumiri ca din nou a pus la dispozitie un spatiu minunat, cu o atmosfera deosebita.
Qsar, adica mama Q, care a facut inimioarele speciale, stiu ca isi dorea sa fi reusit ceva si mai si, dar o asigur ca au fost nemaipomenite.
A fost si media prezenta, radio si tv, si noi, membrii.
Multumesc Mirela, Florin, pentru ca ne-ati dat din nou prilejul unei intalniri speciale.

Si sa stiti ca ni se pregatesc surprize multe!!

As vrea sa vad si eu inregistrarea Antenei 1, dar nu pot sa deschid linkul.
Multumiri pentru toti care au fost prezenti fizic, multumiri celor care au fost cu gandul la noi.

Vilma, Anca (3.7 ani) si Tudor (11.12.2003)
Mergi la inceput
alina constantin
alina constantin

759 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alina constantin un Mesaj Privat  Reply with Quote
BUna dimineata! A fost extraordinar...nu pot descrie mai mult decat atat ceea ce s-a intamplat ieri!

Alina

"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Editat de - alina constantin on 06/12/2004 08:35:07
Mergi la inceput
Pag. din 12 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com