Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ehhh acum am sosit si eu ...din Bucuresti. E dimineata, am sa revin si eu cu impresii.

www.desprecopii.com bine v-am regasit!


Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

A fost frumos, si cred ca M34 a spus exact ce trebuia spus, asa ca nu o sa maiadug nimic. Am postat cateva fotografii (in limita fisierelor admise si i rezolutiei permise) in album, asa ca daca vreti sa trageti cu ochiul... Cine doreste ceva de pe acolo, mail la radu26@yahoo.com cu adresa unde doriti sa primiti si cu numele fotografiei pe care o doriti (va veni la rezolutie corespunzatoare, diferit de ceea ce este in album). Ne mai auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica_gutuie spune:

Intr'adevar felicitari shi Dumnezeu sa va aiba in paza! Am lipsit aproape un an de pe DC shi e uimitor cate s-au schimbat in timpul acesta. Cat de multsi Oameni de nadejde shi cat de multe inimi ticaie la unison.
Acum un an am fost la o alta intalnire DC, in parcul Tineretului shi tsin minte ca eram cam 3 doamne la un domn. Danateu nascuse nu demult shi venise cu puiutsul :). Ma bucur sa vad ca s-a mai echilibrat balantsa. Ma bucur ca asha cum eu am gasit suport shi ajutor aici, intr-un moment dificil pentru mine, au gasit shi altsii. Va multsumesc din nou ca atsi fost langa mine (lix, qsar, tumpi, tsuk,teo, mamarutsa, papadia shi totsi care ma shtitsi) E minunat sa va citesc din nou, deshi acum de pe alte meleaguri. Enorm de multa informatsie shi activitate acumulate pe DC in ultimul an. Minunatsi shi frumoshi oameni, va iubesc!
E deosebit modul in care un suflet de copil poate schimba o lume! Sa ne traiasca shi sa avem parte de ei zburand shi infruptandu-se cu bucurie din viatsa!

PS: Iertare ca am stat departe de voi atata timp! Am pierdut multe, dar sper sa recuperez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Mamica gutuie bine ai revenit la


SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:



alina si Alex(22.11.2003)
http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata, ce sa zic, intalnirile DC mi se par din ce in ce mai frumoase...

Imi pare bine ca v-am revazut sau ca ne-am cunoscut....
mamicile sunt extraordinar de frumoase
dar copii si mai si!!!!

am multa treaba asa ca nu mai spun decat un singur lucru:
cand am intrat aseara pe usa Oana mi-a zis a fost petrecere pe cinste, dar chiar nu stiu cand o fi apucat sa vada ceva ca a alergat tot timpul!!! :))

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

A fost intr-adevar ceva extraordinar, am mai fost si cu alte ocazii la intalnirile DC,dar aceasta m-a impresionat foarte mult.Desi multi dintre noi nu ne cunoastem,am demonstrat ca sufletul unui copil poate scoate la iveala ce avem mai bun in noi.Am sa incerc sa pun si eu pozele care le-am facut.
Cuvintele nu stiu sunt de prisos,ce e in sufletul nostru odata cu intalnirile astea e greu de descris in cuvinte in asa fel incat sa redai frumusetea acestor momente.
Abia astept si alte intalniri si nu in ultimul rand surprizele care ni le rezerva parintii

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

As vrea sa le spun ceva celor care nu au participat,fizic, la intalnirea dea ieri.
Dragilor, ATI FOST SI VOI ACOLO !!!
Marius, cu sensibilitatea-i caracteristica, este cel care ne-a aminitit asaeara, tuturor, ca intreaga mare familie DESPRECOPII este prezenta.
Va multumesc tuturor pentru o dupa-amiaza minunata.

vlad - acum un nick cu barba, cu ochelari si cu ... tricou


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Intalnirea de iarna DC a fost minunata. Eu le multumesc celor care au facut putin, dar mult, pentru ca aceasta intalnire sa fie speciala.
Monicai, in primul rand, multumiri ca din nou a pus la dispozitie un spatiu minunat, cu o atmosfera deosebita.
Qsar, adica mama Q, care a facut inimioarele speciale, stiu ca isi dorea sa fi reusit ceva si mai si, dar o asigur ca au fost nemaipomenite.
A fost si media prezenta, radio si tv, si noi, membrii.
Multumesc Mirela, Florin, pentru ca ne-ati dat din nou prilejul unei intalniri speciale.

Si sa stiti ca ni se pregatesc surprize multe!!

As vrea sa vad si eu inregistrarea Antenei 1, dar nu pot sa deschid linkul.
Multumiri pentru toti care au fost prezenti fizic, multumiri celor care au fost cu gandul la noi.

Vilma, Anca (3.7 ani) si Tudor (11.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

BUna dimineata! A fost extraordinar...nu pot descrie mai mult decat atat ceea ce s-a intamplat ieri!


Mergi la inceput