Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:




"Īn afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

E dragii mei.....ce sa va spun.......EMOTIONANT in primul rand, frumos, ametitor, putina lume .

In primul rand ma bucur ca suntem uniti, ca putem face un bine, ca ne putem simti aproape unul de celalalt.
pe o mare parte din voi ii cunosteam, pe altii "doar nickurile", cu doamnele de pe bancuta de la geam nu am apucat sa fac cunostinta..pareau tare serioase....iar eu ce sa mai spun.........cred ca eram mai emotionata decat any mamica lui paul..miscata extraordinar de tare........decat de emotionati au fost admin si cu marius

intr-un cuvant MA BUCUR CA V-AM VAZUT, CA V-AM CUNOSCUT SI SPER CA DE ACUM IN COLO sa fim mult mai atasati, mult mai receptibili si mult mai sensibili.

MIRELA si FLORIN pt. ca existati!

cu multa dragoste

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

tuturor celor ce au facut posibila intalnirea! L-am vazut pe Cristi-un scumpic plin de viata! iar Paul..un copil frumos si norocos ,as zice! multa sanatate puiutilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Lorelai_19...te-ai uitat atenta la poze????
Trebuie sa vezi neaparat si intregistrarea de la OBSERVATOR la antena 1, sper ca au prins privirea aceea despre care vorbeam ..cand va primi costumul.

Despre intalnire...inca mai am emotii, una e sa sti ca exista undeva niste oameni minunati...si alta e sa-i vezi pe viu. Nu as vrea sa dau nume, de teama sa nu omit pe cineva, dar nu ma pot abtine sa-i multumesc macar Mirelei ca exista, ea si sotul ei. Ne mai pregatesc ei surprize, dar ce au facut pana acum este de nedescris in cuvinte.
Poate ma adun si scriu mai multe maine, pana atunci eu zic sa fim fericiti ca facem parte din aceasta minunata familie.

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Aaaaa, dupa ce am citit povestirea lui Mihai am realizat cat am pierdut ajungand dupa ora 5.

Imi pare bine insa ca am reusit sa cunosc multa lume, in primul rand adminii, Florin si Mirela, doi oameni extraordinari. Am admirat intotdeauna ideea acestui site si eforturile pe care le depun pentru a-l sustine
M-am simtit foarte bine iar baietelul meu si mai si, a alergat non-stop de cand am ajuns si pana am plecat. Si eu astept cu nerabdare pozele, au fost o multime de tatici care au "prins" poza de grup, plus cele ale copiilor sau parintilor separat, pe grupulete.
Intr-adevar interesant sa citesti intai nickul si apoi sa cunosti persoana in realitate, avem acum sanse crescute sa ne recunoastem si prin alte locuri.
Si sint foarte foarte incantata caci mi-am cumparat tricou! este super!
Multumiri Monicai pentru reusita de a ne oferi o sala intr-o locatie ca World Trade Center, nu este deloc usor

Abia astept urmatoarea intalnire, am sugerat Martisorul insa poate fi si mai devreme Si daca intalnindu-ne putem ajuta si alti copii, cu atat mai bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:



A fost foarte frumos


Laureta si Inisa mica(10 iunie 2004)


http://community.webshots.com/user/laureta1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Ma bucur ca v-ati simtit bine, ca ati reusit sa va vedeti, dar mi-e ciuda ca nu am putut veni si noi

Mirela, Florin si Marius


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Toata ziua am stat cu gandul la intalnirea voastra.
Felicitari!

P.S. Multumesc pentru primele poze,dar astept cu nerabdare si urmatoarele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am vazut inregistrarea la Observator. Absolut emotionant mi-ar fi placut sa pot lua parte.
Felicitari si multe multe pentru toti participantii si pentru cei care au facut posibil acest eveniment.
Sa puneti multe multe

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

M-am invrednicit si eu sa pun niste poze in albumul nostru de pe webshots.

Si noua ne-a placut mult si speram sa se repete si intr-o formula si mai completa decat cea de azi! Pacat ca nu am mai putut sta din cauze de Raduc somnoros

Pozele le puteti vedea aici:

http://community.webshots.com/album/227532723NOBlge

Numai bine tuturor, si, asteptam si noi pozele facute de ceilalti participanti!!!

Dana - mama lu' Radu Stefan

Poze la: http://community.webshots.com/user/danateu

Mergi la inceput