Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Ce frumooooos ati povestit si ce poze minunate...E emotionant! Regret ca nu am fost si eu la intilnire...Ma bucur pentru Paul si familia lui, ca au reusit sa stringa banii si le urez sanatate si numai bine!!!

Bravo tuturor si sa auzim numai de bine!

"Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Marius am doar 10 poze unde le trimit ca sa le poti tris si eventual modifica??


SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

marius@rdsor.ro


Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Emotionant!

Ma bucur pentru tot ce s-a intamplat, ma bucur pentru ajutorul dat lui Paul si Capsunicii de Freia, ma bucur pentru impresiile citite si pozele vazute, ma bucur ca existati! Ganduri bune de departe!

Inca o data, felicitari! Mirela si Florin,

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Dana, nu iti face griji, ca, daca nu ne placeau pozele tale iti spuneam Dar uite ca ne-au placut
Eu cand am scris , am scris pentru toti cei care au postat pozici (mai putin despre mine )
Si, ca sa fiu si eu carcotas si sa vin cu un comentariu, la poza numita de tine "M34 in actiune" mai lipsea din denumire ceva gen 007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Mai fratilor, am cautat subiectul de am inebunit! Noroc ca era linkul dat la alt subiect pe tema asta.
Sigur e mai bine sa fie la sectiunea asta? Eu ma gandeam ca il mutati la best of dc mai tarziu..cand se mai "invechea"
Dar....cine cauta gaseste, nu?

Hai cu sanatate!

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Am crezut ca numai eu l-am "pierdut". L-am cautat si la serviciu si nu l-am gasit, iar acum acasa nu m-am mai lasat.

Noroc cu Witchie si povestirea ei emotionanta , mi-am adus aminte ca a postat si aici, si-am dat de subiect, am mai vazut cateva poze, mi-am fixat cunostintele pana la urmatoarea intalnire.

Si mie mi se pare ca e prea recent pentru "best of", poate se face macar un link pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Anda (Witchie), e vorba de bebelusul cu care te-ai intalnit la intrare, pe scari?

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
http://community.webshots.com/user/paloma297

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am centrallizat poze la
www.marius.rdsor.ro/wtc


Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Da da, Paloma, e vorba de fetita ta:)Am recunoscut-o in fotografii. Acum ma scald in albumele tale!
Este superba, sa va traiasca si sa va bucurati de ea! Sper ca nu am deocheat-o, sunt o vrajitoare de treaba:)



Anda, 33+ saptamani, dr. Radoi, Municipal

Mergi la inceput