De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

mama BigBrother

"...dar uneori trebuie sa-l mai las si singur cate 10-15 min. In timpul acesta merg sa vad ce face si pe unde este."


Alin

*Ex astris, Scientia*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

quote:
Originally posted by xenocid

mama BigBrother

"...dar uneori trebuie sa-l mai las si singur cate 10-15 min. In timpul acesta merg sa vad ce face si pe unde este."


Alin

*Ex astris, Scientia*



asta e TO-TA-LA!

Elena si pisicutza Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Wommen uber alles

quote:

Nu sunt de acord cu adoptarea copiilor de catre homosexuali, dar sunt de acord cu adoptarea copiilor de catre lesbiene. Indiferent de orientarea lor sexuala, femeile mi se par mult mai grijulii cu copiii decat barbatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Initial creeata de xyz
Zilele trecute un vecin de-al tatalui meu de 5 ani a fost muscat de un maidanez din fata blocului cu care de obicei era prieten atat de rau incat un ochi ii va fi afectat toata viata!





-----------------------
este suficient sa judeci bine spre a proceda bine. (descartes)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Dina categoria: pazea, curgeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

quote:
Originally posted by xxx
si totusi nu stie nimeni cum arata o secr normala??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Sunt barbat, dar ma tratez

quote:
Cu sincera parere de rau pentru ceea ce am citit din perspectiva barbatului care sunt inerent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

conchita...bestios sa mor io!
dede..mama..te mai faci bene???

Corinna

http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

quote:
Originally posted by conchita

quote:
Initial creeata de xyz
Zilele trecute un vecin de-al tatalui meu de 5 ani a fost muscat de un maidanez din fata blocului cu care de obicei era prieten atat de rau incat un ochi ii va fi afectat toata viata!





super.....



-----------------------
este suficient sa judeci bine spre a proceda bine. (descartes)



maria, de Paula (1 an) si Miruna (13 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:

Ma mai criticati ca ma dau "mare",dar oameni buni cititi Biblia ,asa cum o citesc si eu ,(chiar daca sunt om in slujba legii,credinta am),si poate o sa vedeti ceea ce n-ati vazut sau o sa descoperiti ceea ce nu ati descoperit si NU
mai aprobati toate anormalitatile ca fiind normale pentru simplu fapt ca vin de la occidentali sau oameni bogati si ca le stiu ei
pe toate.
Amintiti-va dragi romani ca in cultura populara romaneasca,intotdeauna omul simplu a existat si exista ca om intelept,indurand cu stoicism mizeriile celor bogati in bani dar lipsiti de cultura,si prin rabdarea lui,omul simplu a invins si a ramas mai"bogat"in intelepciune,aparand cu sfintenie credinta in Dumnezeu si familia lui,FEMEIE si copii.



Sinzi si David
The best of David, new

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:
Originally posted by maria m m

[quote]Originally posted by conchita

[quote]Initial creeata de xyz
Zilele trecute un vecin de-al tatalui meu de 5 ani a fost muscat de un maidanez din fata blocului cu care de obicei era prieten atat de rau incat un ochi ii va fi afectat toata viata!




asta-i postata de mine...
de fapt ideea era ca baietelul a fost muscat rau de un caine cu care de obicei se juca in fata blocului si a ramas cu un defect la ochi din cauza muscaturii...
Eram prea "inflacarata" de eveniment...nu am corectat...

Sinzi si David
The best of David, new

Mergi la inceput