Caut fosta prietena

Caut fosta prietena | Autor: Anculina

Link direct la acest mesaj

Oras - Tecuci.Liceul Teoretic"Calistrat Hogas" Promotia 1991-1995.Diriginta Petre Maria.Sectia "Limbi straine".Numele meu pe atunci Anca Serban.Numele prietenei mele -Cristina Talmaciu.Eu sunt casatorita si stabilita in Bucuresti.Am inteles ca si ea.Daca intri pe forumul acesta sau cineva care o cunoaste,da-mi un semn! Mersi!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Excelenta idee! Si eu caut o prietena de citiva ani!!! Poate o stie cineva :
Artemisa Turculetz (numele de domnisoara), a facut liceul la Husi '92-'96, si Facultatea de Matematica la Iasi '96 - '00. Orice informatie e binevenita!

Multumesc,

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Eu imi caut prietena din Timisoara. Am pierdut legatura acum cativa ani. Numele ei, Diana Socaciu. Liceul J.L. Calderon, 1991-1995. E din Becucherecu-Mic de origine, dar ultima oara cand ne-am intalnit, lucra si locuia in Timisoara. Un nr. de telefon sau o informatie bine-venite. Multumesc. Ea imi spunea Cecyl.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osolita spune:

Fetelor , pe www.colegi.ro ati incercat? Daca nu le gasiti pe fete, macar pe cineva cunoscut care v-ar putea ajuta sa luati legatura cu ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

eu caut o prietena tare draga mie din copilarie. era din bucuresti dar venea vara in vacanta la bunici in iasi. la o bucata de vreme a plecat cu parintii in state si de atunci nu mai stiu nimic de ea. se numeste dana daranga. stie cineva ceva de ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Nadia, pe colegi.ro sunt multi care au terminat Calderonul în 95, poate vor putea ei sa te ajute. Bafta!

Sibylle
***********************************************
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/album?.dir=/dce8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

multumesc, sybylle! Am incercat deja, dar o sa mai incerc. nu stiu prea multi din Calderon; am fost acolo doar clasele 9 si 10. Apoi am venit in Deva, la Decebal...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelam spune:

Si eu caut o fosta colega si prietena cu care nu m-am mai vazut de ani de zile.
Tare m-as bucura sa o regasesc.
O chema (numele de d-soara) Malea Anca Delia, Liceul de Metrologie, promotia 1989.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

quote:
Originally posted by mirelam

Si eu caut o fosta colega si prietena cu care nu m-am mai vazut de ani de zile.
Tare m-as bucura sa o regasesc.
O chema (numele de d-soara) Malea Anca Delia, Liceul de Metrologie, promotia 1989.

Mirela, mamica lui Andrei



acum o cheama ZOTESCU si locuieste în Bucuresti. Iti transmit pe PM nr. ei de telefon. Regasire placuta!!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

quote:
Originally posted by Nadia1976

Eu imi caut prietena din Timisoara. Am pierdut legatura acum cativa ani. Numele ei, Diana Socaciu. Liceul J.L. Calderon, 1991-1995. E din Becucherecu-Mic de origine, dar ultima oara cand ne-am intalnit, lucra si locuia in Timisoara. Un nr. de telefon sau o informatie bine-venite. Multumesc. Ea imi spunea Cecyl.



daca nu gresesc (si sper sa nu), acum o cheama JIDAVU si locuieste în Cluj. Zboara si la tine pe PM nr. de tel.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

îmi pare tare rau pentru celelalte fete. în cazul lor, din pacate, puterile mele magice n'au functionat....


Mergi la inceput