tot despre camile...

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Doi prieteni se revad du multi ani.
- Mai Costele, ce mai faci? De cand nu te-am mai vazut te-ai mai ingrasat.
Ia spune-mi si mie, sunt curios: ti-o mai vezi de burta?
- Adevarul e ca nu. Dar daca o vezi tu, pup-o din rtea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Doua tipe joaca golf si se distreaza de minune pina cind una dintre ele trimite mingea exact in mijlocul unui grup de barbati. Din nefericire,unul dintre ei cade ca secerat la mint, zvircolindu-se de durere cu ambelemiini intre picioare. Ti fuge la el, isi cere mii de scuze si il roaga sa-i permita sa-l ajute pentru ca, intimplator, este asistenta medicala.
- Nu, multumesc, in citeva minute am sa-mi revin, sopteste barbatul, cu miinile tot intre picioare.
Simtindu-se teribil de vinovata, gagica ii da miinile usor la o rte, ii desface cu mare grija fermoarul ntalonilor si incepe sa-l maseze in zona genitala.
[vam]- Va simtiti mai bine?, il intreaba la un moment dat.
- Da, mult mai bine, geme tipul. Dar degetele de la mina tot ma dor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Pe holul Facultatii de medicina din Cluj-Napoca se afla un pe..nis...taiat...
Trece pe acolo femeia de servici, il ia in mana il studiaza, il intoarce pe toate fetele si zice: - Al instalatorului nu-i, al fochistului nu-i, al electricianului nu-i, nu ma intereseaza,nu ma tenteaza...
Il pune la loc si pleaca mai derte. Trece pe acolo asistenta de anatomie, tot asa il ia in mana, il studiaza si zice:
[vam]- Al decanului nu-i, al rectorului nu-i, al prorectorului nu-i, nu ma intereseaza,nu ma tenteaza. Pleaca mai derte.
In sfarsit vine o studenta si trece pe linga obiect, se uita discret cu coada ochiului si zice:
- Asta nu-i din Cluuuuj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Daca intr-o zi, femeia pe care o iubesti ti-e infidela si iti trece prin cap sa te arunci de la balcon, adu-ti aminte de ceva:

AI COARNE BOULE, NU ARIPI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

Un muncitor, tanar, sanatos, de 3 ani casatorit, are 4 copii si sta la etajul 1.
La rter,sub el sta un politist, casatorit de 11 ani , dar fara copii.
Intalnindu/l pe scara,politistul il intreaba
Ma, ce faci, esti casatorit de 3 ani si ai deja 4 copii? Noi suntem casatoriti de atata timp dar nu reusim sa facem copii. Nu ai un sfat pentru mine?
- Simplu. Iti trebuie doar un sapun si o matura.
- Da, bine, un sapun si o matura. Mai derte?
- Diseara, cand te intorci de la serviciu, o bagi pe nevasta-ta sub dus, si o speli cu sapunul de sus na jos...
- Dadadada! De sus na jos..... Si cu matura....?
- cu matura....bati in tavan ....si cobor imediat.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

In sperantza ca nu v/am obosit prea tare...descalec aici camila , ca am cocosat/o cam rau...... pupici si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Un' crezi tu ca pleci de ne faci bezele, ai? Cin' crezi ca te lasa? pai cum sa ma tarasc eu prin existenta asta anosta fara camilele tale? Ia, fa bine si alimenteaza-te cu noi bancuri, poti sa faci o pauza daca insisti, dar sa vii inapoi, daca vrei dashkid io un nou subiect cu camilele care sa-ti gazduiasca bankurile. Numa' nu pleca de tooooot....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Angelu, unie pleci breee??? Shi pe noi cui ne lashi, asha, in deshert shi fara mijloace de locomotzie?? Treci inapoi, shi zi-ne ceva frumos, asha, cum shtii tu

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput